Sayfa 20/226 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 153 - 160 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. ziraat yatırımdan halka arza katılan oldu mu? bende "Tanımlı halka arz bulunmamaktadır." böyle yazı geliyor talepte bulunamıyorum.

işlem saatinde mi emir vermem gerekiyor acaba?

2. Bende de aynı. Ne Ziraat yatırım e şubeden ne mobil zborsadan ne de mobil ziraat trader dan bulabildim.

CPH1951 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Harita Yazıyı Oku
    ziraat yatırımdan halka arza katılan oldu mu? bende "Tanımlı halka arz bulunmamaktadır." böyle yazı geliyor talepte bulunamıyorum.

işlem saatinde mi emir vermem gerekiyor acaba?
    Müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz bir arkadaşımda da aynı sorun oldu yatırım danışmanı talebi girdi

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    cuma akşam 6 dan sonra
    gelmeyen kismi icin para nemalanacakmi 3 gun acaba

5. Gerçekten çıldırtacaklar beni,garantide halka arz işlemi yapılamıyor,ziraat borsada işleme kapalı diyor halka arz,ben bu bankalardan halka arz talebinde bulunanlara burdan nasıl yapabildiklerini açıklamaya davet ediyorum

6. Farklı iki hesaptan arza katıldığımız da, her ikisine de hisse ayrı ayrı gelir mi? Yoksa başvurulan hesaplardan TC' ye göre sadece birisine mı gelir? İşin içinden bir arkadaş cevap verebili mi?

7.  Alıntı Originally Posted by koz42 Yazıyı Oku
    Farklı iki hesaptan arza katıldığımız da, her ikisine de hisse ayrı ayrı gelir mi? Yoksa başvurulan hesaplardan TC' ye göre sadece birisine mı gelir? İşin içinden bir arkadaş cevap verebili mi?
    sadece 1 ine gelir.

8. KERVAN GIDA ŞİRKET DEĞERLEMESİ | FİNANSAL ANALİZ | HALKA ARZ FİYATI İNCELEMESİ'ni dikkatinize sunarım. https://youtu.be/wsMEuDPlzRg

Sayfa 20/226 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •