Sayfa 196/226 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,561 - 1,568 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Dogecoin Dün 6.08
    Bugün en düşük 3.50
    Şimdi 4.45

Dünyadan vazgeçip uzaya gidesi geliyor insanın.

2. Yeni gördüm yazılanları;

Çukurun dibinde belenenler hak etmeseler de (nankörler) emeklerinize emek katmaya, gemiciklere takip etmeye devam ediniz. Nokta.

Sizler; 2 zat, ŞirketİNİZDEN haber beklemeye devam ediniz. Ekonominin bizzat siyaset olduğundan bi haber, serbest piyasa şartlarının tüm kurallarının olduğu yüzyıl rüyasında kalan, serbest piyasacı para biriktirmeye devam et (yapabilirsen)

Küfürbazlar; durmak yok, en iyi yaptığınız işi, her gün her seans icra etmeye devam. Meydan sizlerin.

3. Ay sonuna kadar suresi var bilançonun kapta öyle yazıyor saygilar

4. .Hayirli olsun

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    .Hayirli olsun

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayırlı Olsun

6. İyilikten maraz doğar demiş atalar.

Hep iyi haber gelirse olacağı buydu. Kaldıramıyor işte henüz bebek , bebecik,yumuşacık bebeto bu.

Bayram gelmiş neyime
    Kan damlar yüreğime
    Yaralarım sızlıyor
    Gülmek benim neyime . Mayıs da bitti ne kaldı ki ekime.
    .

7. ? Blançoda güme gitti

8. Temettü ve sermaye artırımından gelecek olan hisselerle beraber 9 tl ve altı beklentim sürmektedir. Büyük bir ihtimalle bayram sonrası tamamiyle vedaşacağım bu hissede ancak 9 ve altı fiyatlara gelse bile alınmayacak bir hisse olmuştur şuan spekler benim ve benim gibi küçük yatırımcıların almış olduğu hisselerin parasıyla tahtada iş yapıyorlar. Önceden yadığım gibi beklentimin yüksek olduğu bu hissede hayal kırıklığı oluşmuştur.Hisse hoşunuza gitsin gitmesin 18 tl ve üstü artık çok zor diye yazdığımdan beri 18 görmedi 18.-19 arası yapılan işlemlerin aynısı şuan 16-17 arası yapılıyor bu seviyedende biraz para kazanıp hisse satıldıkdan sonraki 15 tl fiyatlara sarkıcaktır. Özet olarak bunlar benim fikrim hisse pi**** ç olmuştur geçmiş olsun .Ben burda birini hedef alarak yazmıyorum bayram sonrasıda zararı göze alıp satıcam yani son yazım bu diyebiliriz arada uğrarım değil istediği kadar fabrika alsın müthiş blanço açıklasın hisse karekterini belli etmiştir.Bu hisseden bi cacık olmaz. Herkeze saygılar.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 196/226 İlkİlk ... 96146186194195196197198206 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •