Sayfa 176/226 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    O iş göründüğü kadar kolay değil. Mart 2020 düşüşünde TAVHL sembolik değil, hisseyi belli bir seviyede tutabilmek için yüklü alım yapmasına rağmen isteğine elde edememişti.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

2. Tahvl de iş durmuştu. Bizim işlerimiz tikirinda. Her patron alışı pozitif sinyal dır benim icin

3. Şirkete bugün giriş yaptım, bir süredir almak için fırsat kolluyordum. Yurtiçi Yurtdışı her türlü işler süper gidiyor. Bilhassa Amerika ve İngiltere de satışlar çok çok iyi. Walmart ve Amazon anlaşmaları ivme kattı satışlara, büyüme hızı gayet tatminkar. Piyasa biraz toparlanınca kuvvetle muhtemel depar ile karşılık verecek. Hisse de kollar bacaklar kesildi. Hisseler zayıf ellerden güçlü ellere geçti. Su akar yolunu bulur. Yeter ki işler böyle gitsin. Ben orta ve uzun vadeli portföyüme aldım. Kısa vadede çay çorba ehli, sabırsız zevatta hisseden epey temizlendi, hayırlısı diyelim ve köşemize çekilelim.

4.  Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    Şirkete bugün giriş yaptım, bir süredir almak için fırsat kolluyordum. Yurtiçi Yurtdışı her türlü işler süper gidiyor. Bilhassa Amerika ve İngiltere de satışlar çok çok iyi. Walmart ve Amazon anlaşmaları ivme kattı satışlara, büyüme hızı gayet tatminkar. Piyasa biraz toparlanınca kuvvetle muhtemel depar ile karşılık verecek. Hisse de kollar bacaklar kesildi. Hisseler zayıf ellerden güçlü ellere geçti. Su akar yolunu bulur. Yeter ki işler böyle gitsin. Ben orta ve uzun vadeli portföyüme aldım. Kısa vadede çay çorba ehli, sabırsız zevatta hisseden epey temizlendi, hayırlısı diyelim ve köşemize çekilelim.
    Hoş Geldiniz

5. Yan tahtaları bitiriyorlar resmen.BIST30 daha sağlam

6. Bir dönüş mumu lazım bize

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Bir dönüş mumu lazım bize
    Bugün son işlem günü.
    Kısa vade bir şey beklememek gerekli.
    Beş yıllık ülke risk primimiz 408 seviyesinde işlem görüyor
    Kur yükseliyor.
    Belirsizlikler hat safhada.
    Yabancı satışı tam gaz devam ediyor.
    Dip oluşumu bitmedi.

Bayrama kadar mumla beraber pasta da gelir tahtacı abimden toz bulutu giderse.

8. Geçmiş olsun iflah olmaz bir hisse konumuna girmiştir bence kimsenin moralini bozmak istemem ama beklentim halka arzda elinde hisse tutanların hisselerini almak için 9 tl gibi rakam bence kesinleşmiştir ordan temettü bedelsiz verir fiyat cazip olunca alıcıda çekerler satıcıda artık 5-9 gibi fiyattan işlem görür senelerce hisse hareketlerini takip etiğimde hep aynı hareket ivmesi piyasa toparlansa bile dedimya on tanede fabrika açsa boş piyasaya tepki vereceğini zannetmem .Yukarı yönlü bi yorum yapacak biri varsa yazarsa sevinirim mani ve şiir değil gerçek kesit Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 176/226 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •