Sayfa 162/226 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Oyuncu var mı ? Oyuncu olsa fonlara al sat yaptırmaz karlı olarak.BGC yine gelmiş.Fonlara alıyor.Ne anladım bu işten.

2. "Şirketimizin Licorice kategorisindeki üretim kapasitesi, 2020 yılı sonunda devreye giren yeni hattımız ile birlikte 12.500 ton/yıl olmuştu. Güncel durumda %90 üzerinde kapasite kullanım oranı ile çalışan Licorice hatlarımıza ek olarak, artan Licorice talebini karşılamak için 5.000 ton/yıl kapasiteli yeni hat yatırımına karar verilmiştir. Yeni hatla birlikte kapasitemiz %40 artarak 17.500 ton/yıl seviyesine yükselecektir. Yeni hattımızın 2021 yılı Aralık ayında devreye girmesi planlanmaktadır."

yatırımcılar : "So what?"

3. susam helal olsun hakketten rezil kağıtmış...yuh yani bu endekste..

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Yahu burası da Yahudilerin ağlama duvarına döndü ya. Hadi hayırlısı. Zorla zincire bağlayıp tutan da yok diye biliyorum. Demek ki, eksiklik bende olmalı.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Şirketinizin insan kaynakları müdürüne Hamili Kart Yakınımdır yazabilir misiniz? bir yakınım için. veya direkt talimat mı vermeyi tercih edersiniz?
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
     Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Oyuncu var mı ? Oyuncu olsa fonlara al sat yaptırmaz karlı olarak.BGC yine gelmiş.Fonlara alıyor.Ne anladım bu işten.
    Fonlara mı? Ya da hangi fon mu demek daha doğru olur? Aradığınız oyuncu bizzat fon artı çiti ortaklığı olabilir mi? Ve bu cemaat kaç taşeron aracı kurum kullanıyor olabilir? Ney Fahreddin mi? Ne alaka şimdi. O kim ola? Orta sahada kısa paslaşmalar patrondan habersiz mümkünatı olabilir mi? Bir bilene sorsak ama kime bilemedim. KY dostu BİG abimize mi sorsak.

7. Görecez bakalım. Fon, citi değilde, iş ve citi fona karşı gibi. Neyse söylediğim gibi böyle devam etsin haber akışı yeter.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Gönderi
    112
    Şüphesiz ki, Şirket ileriki süreçlerde göreceği lüzum üzerine yatırımcılarına zaman zaman bu nevi moral aşılayan bildirimler geçecektir. O geleceği, hikayesi olan vizyon sahibidir.

İnsan dediğin, yeni bir güne başlama keyfiyle açmalı gözlerini.

Sayfa 162/226 İlkİlk ... 62112152160161162163164172212 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •