Sayfa 149/226 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,185 - 1,192 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Tabloda ilk satır 6 aylık dönemi
    ikinci satır 6 aylık ile 9 aylık dönemi (temmuz ağustos eylül)
    3. satır son çeyreği içermektedir.

Son satırsa toplamı ifade ediyor.

Şeker Mamüllerinin Türkiye geneli İhracat rakamıyla Şirketin yaptığı Yurt Dışı satış rakamları aynı olmuş.

Örneğin:

Şeker mamüllerinin ihracatı 203 Milyon Dolarsa şirketin Yurtdışı satışı da 205 milyon TL olarak gelmiş.

ve tüm dönemlerde de benzer gelmiş.

Belki oranlamak garip olabilir ama Şeker Mamüllerinin bu senenin 3 aylık döneminde ihracat rakamı 217 milyon Dolar.

Kervan Gıdanın da ihracat rakamı 217 Milyon TL olabilir. Eğer Yurt içi satış da eski oranları gibi olursa ilk 3 aylık dönemde

Hasılatımız 360 Milyon TL'ye yakın gelebilir. tabii bu benzerlik devam ederse şuan sadece çıkarım yapıyorum.

Eğer kar oranımız özellikle son çeyreğe benzer gelirse bu çeyrek yaklaşık 55 Milyon TL kar gelebilir.

özellikle karlılık bu şekilde devam ederse sene sonu 200 milyon TL kar görebiliriz..

bu da INORGANIK büyümenin ayak sesleri olur. Geçen sene 120 milyon kar eden şirketin karını %60 arttırması demek olur.
    Son düzenleme : HEG; 03-04-2021 saat: 00:14.

2.  Alıntı Originally Posted by roadruy Yazıyı Oku
    Amazon ve Walmartlarda satisa baslandi ama bunun henuz fiyata olan katkisini net bir sekilde göremedik.

Bu ceyrek kar 50 milyon ve uzerinde gelirse
    tam anlamiyla INORGANIK buyume adayi bir
    sirketimiz olacak.

23 Nisanda da guzel bir program yapıyorlar.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 23 Nisan ramazan bayramı genel kurul temettü bedelsiz Nisan ayı kervanı düzme ayı olcaka demekki beklettiğine değecek gibi

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Seneye bu zamanlarda Insallah yeni yerimizdeyiz.

Kandirada 160 donume yakin yerimiz var..

Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) çalışmalar sürüyor. 2 bin dönüme kurulacak olan organize sanayi bölgesi, tamamlandığında yaklaşık 7 bin kişiye iş imkanı sağlayacak. Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Gıda OSB'nin bölgeye değer katacağını belirterek, "2022 yılının başında firmalara yerlerin teslimi yapılacak. Bittiğinde 82 firma burada üretim yapacak. OSB'nin kurulmasıyla birlikte 5 bin ile 7 bin arasında istihdam sağlanacak" dedi.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Şuan üretim yaptığımız sahaların alanları

Kervan Gıda, her geçen yıl düzenli bir büyüme göstererek, yaklaşık 2.230 kişilik büyük bir aile haline geldi.

Biri İstanbul, ikisi Akhisar’da olan 3 fabrikada toplam 70.000 m2 kapalı alanda üretim yapıyoruz.

Ayrıca Akhisar'daki 16.000 m2 kapalı alana sahip, yumuşak şeker üretimi yapılan fabrikamızın yanında bulunan 7.000 m2 kapalı alanlı

fabrika binasının ve arsasının satın alımını da gerçekleştirdik.

Peki Kandıra arsamız ne kadar?

Kandıra Gıda İhtisas Organize SanayiBölgesi’nde bulunan 160.000 m2 (net 113.600 m2) arsamız bulunmaktadır.

Arsamızın boyutu İsanbul ve Akhisar arsalarımızdan daha büyük.

2022 yılı başında burdaki İnşaat bitecek ve nasipse 2022 ortasında firmalar taşınmaya başlayacak.

5. Gidiyom gidemiyom
    Az doldur içemiyom
    Sen benden geçtin ama
    Ben senden geçemiyom

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Çok zor durumdaki bir arkadaşın çok çok acil bir işe ihtiyacı var. İş ayrımı yapmaksızın her işi kabul eder. 2230 kişinin istihdam edildiği şirketiNİZde sıcak yuvalı ailenize kabul edersiniz diye umuyorum. İşe alınması için insan kaynakları müdürüne telefonla talimat verecek yardım sever kişiden yardımlarınıza bekliyor olacağız.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Sayfa 149/226 İlkİlk ... 4999139147148149150151159199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •