Sayfa 18/226 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 137 - 144 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Ottoman1907 Yazıyı Oku
    Etrafımda tanıdıgım 9 arkadastan 8 tanesı taleptee bulubmayacagını 1 tanesınınde kararsız oldugunu soyledı.KY bu arzdan memnun değil.Buyuk yatırımcı galıba ıstedıgı ortamı olusturdu.En son ESSEN dekı uygulama yapılsaydı KY ların hepsı arz dakı yerını kesın alırdı.
    Ky almıyorsa, aslında bu daha iyi haber olmaz mı? By istediği kadar yukarı sürebilir bu sayede. Ytd.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Bu halka arzda herkese eşit hisse mi dağıtılacak her zamanki gibi yoksa farklı bir durum mu var bilen birisi bilgilendirirse sevinirim.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. işbankası,işyatırm halka arzda sınıfta kaldı!
    işyatırım genel merkez uyanın....

4. vakıfta 3 seçenek var biraz kafa karıştı acemiyiz.

5.  Alıntı Originally Posted by pinkpanter Yazıyı Oku
    ziraat yatırımdan bist 30 ve hisse senedi fonu teminat göstermek istiyorum, internet şubeden yapılıyor mu şubeye mi gitmek gerekir? şubeye sabah gitsem aynı gün hallolur mu? iki gündür ziraat yatırımdan kimseye ulaşamıyorum şube de bilgi veremiyor yardımcı olabilecek var mıdır
    web den ziraat yatırıma giriş yaptığınızda halka arz talep girişi sekmesinde ''ödeme tipi seçeneğinde nakit - fon blokajlı - hisse blokajlı (bist30) '' seçenekleri var.

6.  Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    web den ziraat yatırıma giriş yaptığınızda halka arz talep girişi sekmesinde ''ödeme tipi seçeneğinde nakit - fon blokajlı - hisse blokajlı (bist30) '' seçenekleri var.
     Alıntı Originally Posted by Ottoman1907 Yazıyı Oku
    Ben garantıden yollayamadım
    Bende hala garantiden bekliyorum varmi talepte bulunan

7.  Alıntı Originally Posted by meegi Yazıyı Oku
    Garanti İnternet bankacılığı yatırımlar menüsü oradan halka arz var oradan oluyormuş haberiniz olsun

8. iş'ten alım girebilen var mı?

Sayfa 18/226 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •