Sayfa 97/226 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 769 - 776 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Sayın Kürşat Bozkurt halka arzda aracı kurumdan ne kadar talep ettiniz ve halka arzda elinize kaç lot geçti, söyleyebilir misiniz.
    Yada talep ettiğinizin yüzde kaçı elinize geçti.
    Yüzde 2.89 gibi bir miktarını verdi.. yüzde 3 diyelim.. herkese aynı oranda verdi sanırsam.. ziraat bankasından işlem yapıyorum.. bugünkü 275 milyon tl lik günlük hacim gözüme fazla geldi.. yarın tavandan verebilirsem vericem hepsini, normalde borsada maliyet sıfırlar ve ana parayı çıkar, kazandığım parayı hissede bırakırdım ama dediğim gibi günlük işlem hacmi sıkıntılı, inşAllah yanılıyorumdur ve 3-5 tavan daha görür kalan kardeşlerimiz.. herkese bol kazançlar..
    Helâlin Hesâbı, Haramın Da Azâbı Var!
    Özgürlük bedel ister..

2. anladığım kadarıyla oyak elindeki 6 milyon hisseyi satıyor 2 gündür.2,5 milyon hissesi kaldı.oyakın sattıgını görelerde satış yaptıysa işlem hacmi artmıştır.yarında satar oyak.oyakdaki mal kazasız biterse yol iyice açılır.alamayan küçükler baya bir mal aldı bu iki günde.2 gün daha mal verirlerse yol uzun olur.ben bugün aldım biraz.yarında istedim.artık hergün azaltarak mal isterim.diğer yatırım fonlarında pek bir değişim yok lotlarında.

3. Ben denemek için sadece 3 adet girdim alış emri tavandan. asla alamadım. Siz nasıl aldınız hocam

4. Tavanlar devam ediyor.. İşlem hacmide dune gore düşük.. Satacak fazla mal kalmadıysa bir süre daha gıdecek gıbı...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

5. Tavanda ne var arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Tavanda ne var arkadaşlar
    12.5 Milyon Lot

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

8. Dünyanın en büyük fonları arasında gösterilen Norveç Varlık Fonu, Kervan Gıda’dan 4,7 milyon dolarlık hisse senedi alımı yaptı. Seçici ve uzun süreli yatırım yapması ile bilinen Norveç Varlık Fonu’un yatırımı Kervan Gıda’ya olan güveni ortaya koymuş oldu. Halk arza yerli ve yabancı yatırımcılardan gelen talepte firmaya olan güveni göstermişti. Yatırımcılar önümüzdeki günlerde işlem görecek olan Kervan Gıda’nın nasıl bir yön izleyeceğini merakla bekliyor.

Norges Bank’ın değeri 2017’de rekor kırarak ilk defa 1 trilyon dolar sınırını aşmıştı. Şu anda da 1,2 trilyon dolarlık bir büyüklüğü olduğu tahmin edilmektedir.

Sayfa 97/226 İlkİlk ... 47879596979899107147197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •