Sayfa 107/226 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 849 - 856 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kazanture Yazıyı Oku
    Bu arkadaşa dikkat edelim enteresan bir şekilde her başlıkta Arzum halka arzını pazarlamaya çalışıyor.
    Halka açık olmayan bir mal nasıl pazarlanırki yazılın bakalım arzum gelicekmi size.
    Bu An Sahip olduğun tek şey ve Sorgulanmamış yaşam yaşanmaya değer değildir..
    twitter-@ZaWarona

2. 17 üstüne attığında tutunabilecek mi diye baktım.
    mal boşaltma devam ediyor.
    bakalım alıcılar satışları karşılayabilecek mi?

3. mal mı topluyorlar mal mı pazarlıyorlar anlamadım.

Alıntı Originally Posted by SaVaRoNa Yazıyı Oku
    Halka açık olmayan bir mal nasıl pazarlanırki yazılın bakalım arzum gelicekmi size.
    Arzum başlığı altında Arzum'un halka arzındaki bazı noktalara dikkat çekiliyor (halka arz parasının şirket içinde kalmayacağı doğrudan yabancı fona gideceği vb). Bahsettiğim arkadaş foruma kayıt oluyor ve ilk mesajı halka arzın başarılı olacağı yönünde doğrudan. diğer mesajı ise bu forumda yine arzum halka arzına yönlendirici.

O yüzden dikkat çekmek istedim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Düzenleme: Forumu meşgul etmemek adına aşağıdaki cevaplara daha fazla cevap vermiyorum. Sonuçta burası Kervan Gıda başlığı. Arzum konusunu konuşmak isteyenlerle Arzum başlığında konuşabiliriz.

5.  Alıntı Originally Posted by kazanture Yazıyı Oku
    Arzum başlığı altında Arzum'un halka arzındaki bazı noktalara dikkat çekiliyor (halka arz parasının şirket içinde kalmayacağı doğrudan yabancı fona gideceği vb). Bahsettiğim arkadaş foruma kayıt oluyor ve ilk mesajı halka arzın başarılı olacağı yönünde doğrudan. diğer mesajı ise bu forumda yine arzum halka arzına yönlendirici.

O yüzden dikkat çekmek istedim.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    pazarlamasına gerek yok zaten yüzbinlerce yatırımcı kapısında kuyruk olacak almak için.

6.  Alıntı Originally Posted by promet09 Yazıyı Oku
    mal mı topluyorlar mal mı pazarlıyorlar anlamadım.
    80 milyon lot satılmış. Sence bu mal boşaltma kar satışları değil mi?
    17 üstünde kalabilseydi. Tersi olurdu. Tavana kadar lotları toplarlardı ama 17 üstü düştü ve kar satışlar mal boşaltma geldi.
    Herkese bol bol kazançlar

7. Şu anda ise 16.70 TL ve üstü tutunamıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Alabandan Yazıyı Oku
    Şu anda ise 16.70 TL ve üstü tutunamıyor.
    Derinlik paylaşabilecek bir arkadaş varsa kademelerden görürsünüz

Sayfa 107/226 İlkİlk ... 75797105106107108109117157207 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •