Sayfa 178/226 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun iflah olmaz bir hisse konumuna girmiştir bence kimsenin moralini bozmak istemem ama beklentim halka arzda elinde hisse tutanların hisselerini almak için 9 tl gibi rakam bence kesinleşmiştir ordan temettü bedelsiz verir fiyat cazip olunca alıcıda çekerler satıcıda artık 5-9 gibi fiyattan işlem görür senelerce hisse hareketlerini takip etiğimde hep aynı hareket ivmesi piyasa toparlansa bile dedimya on tanede fabrika açsa boş piyasaya tepki vereceğini zannetmem .Yukarı yönlü bi yorum yapacak biri varsa yazarsa sevinirim mani ve şiir değil gerçek kesit Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.
    Serbest piyasada herşey olabilir.. nerelere çıkmaz yada nerelere düşmez dediğimiz hisseler ne fiyatlara geldiler..

Sürekli mal kitlediler yada patronun mal sattığına benzer şeyler yazıyorsun, bunu yazdığına göre matriks programın vardır.

Takasbank verilerine göre bana ne kadarlık hisse kitlenmiş söyleyebilir misin?

Karşımızda; tahmini olarak 2021 karı 180 milyon TL- 2022 karı da 240 milyon TL nin üzerinde gelecek bir şirket var.

2020 cirosu 1 milyar TLyken 2021 beklenen cirosu 1.5 Milyar TL olan öyle aman aman borcu olmayan bir şirket var.

Piyasa bu şirketi 5 Liradan alma fırsatı verecekse alırım. neticede tüm paramızı bağlamadık.

2.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Serbest piyasada herşey olabilir.. nerelere çıkmaz yada nerelere düşmez dediğimiz hisseler ne fiyatlara geldiler..

Sürekli mal kitlediler yada patronun mal sattığına benzer şeyler yazıyorsun, bunu yazdığına göre matriks programın vardır.

Takasbank verilerine göre bana ne kadarlık hisse kitlenmiş söyleyebilir misin?

Karşımızda; tahmini olarak 2021 karı 180 milyon TL- 2022 karı da 240 milyon TL nin üzerinde gelecek bir şirket var.

2020 cirosu 1 milyar TLyken 2021 beklenen cirosu 1.5 Milyar TL olan öyle aman aman borcu olmayan bir şirket var.

Piyasa bu şirketi 5 Liradan alma fırsatı verecekse alırım. neticede tüm paramızı bağlamadık.
    Sn.Heg özlettirmeyin kendinizi

3. Hisseden suphem yok da , keske 3 5 gun daha bekleseymisim halka arzdan topladigin paralari naptin kervancigim bir haber veriver.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

4. HEG arkadaşım bana kızmana gerek yok.Yazdıklarım uzun vadeciler için değil onuda belirtdim uzun vadeci ne habere nede başka bişeye bakar bekler temetüsünü bölümmesini alır.matriks kulanmıyorum kademeleri görüyorum matriks kulanmak isterim araştırıyorum kulanmayı öğrenmeye çalışıyorum.Geleceğe umutla bakıyorsun ama yazdıklarımdan elsik anlamışsın ben sizleri kızdırmak sinirlendirmek için yazmıyorum kendi düşüncem ve beklendim size uyar uymaz sizin kararınız .Yazımda kaçırdığınız nokta 5 olurken bedelsiz ve temettü sonrasını kast ediyorum yani piyasada hisse sayısı artıcak diyorum sakın bana ortam kötü oyüzden düşüyor demeyin çünki ortam güzelken o kadar olumlu habere tepki vermeyen hissseden beklentim bu benim bu gelen haber hep derim başka hisseye gelseydi pilottu 100 rahat görürdü.Bana sende söylermisin bukadar güzel olumlu şirket neden önde koşarak düşüyor ne sebep yukardan hisse satmayıp toplayan spek neden aşağı basıp millete alım fırsatı verir.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

5. Ha şunuda belirteyim inşallah benim beklentim olmazda güzel yerlere çıkar hisse

6. Amca sen Tatar mısın?

Bedava ya hisse satar mısın?

Bir mani desem sana,

Bir şeker atar mısın? ( bebeto ossun )

7.  Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Bir dönüş mumu lazım bize
    Buralarda kapatırsak durum böyle

https://www.resimyukle.org/i/Zfqa5

8.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Norveç li fonun aldığı malların akıbetiyle ilgili bilgisi olan var mı ?Aynı ? satıldı ? azaldı ? çoğaldı ?
    %5 altında olduğu için bildirimde bulunmuyor işlemlerle ilgili.

Sayfa 178/226 İlkİlk ... 78128168176177178179180188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •