Sayfa 192/226 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Piyasanın satığı falan yok başındaki çete yapıyor bence bunları dedimya dolandırıcılık yapılıyor.Bende büyük umutlarla aldım bu hisseyi demekki beklentisi olmayan sağlam kök lü hisse alıcaksın onlarda belli zaten senelerdir yatırımcısına kazandıran hisseler herkezi spk ya şikayet dilekcesi yazmaya davet ediyorum gerisi size kalmış benim düşüncem.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

2. Ha şu bedelsiz ve temetüyüde versinde 14 mü 9 mu yoksa daha aşağımı olur görücez. Gönül ister dediklerim olmasın ama neticede görüntü ortada bende isterim 20 -30 olsun ama adamların amacı başkaymış insanlara umut aşılayarak dolandırmak en güzel yol aldığı fabrikaların yaptığı karların bana ne faydası var hiç tam tersi zararı var.Almasın satmasın bişey vermesin zarar etsin batacak duruma gelsinki hisse bak ozaman 30 değil 230 bile olur.Birkez daha herkezi spk şikayet dilekcesii yazmaya davet ediyorum belki cidiye alırlarsa bişeyler olurda bu dolandırıcılığa son verirler .Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. İşde bu güvensizlik yatırımcıları artık kiripto para borsasına itiyor bende dahil bist güven kalmamıştır ve önceden yazdığımı tekrara ediyorum artık spekler birbirlerine pazarlarlar hisselerini çünki böyle devam ederse bist de yatırımcı falan kalmayacak.Elimde zaten az bi kervan hissesi kaldı onu satıp ya çok sağlam hisse yada kiripto para borsası burlar speklerin olsun.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Hey allam ya; adamlar o kadar yatırım yapsın memleket aşkı için kimseyi memnun edemesinler. Olacak iş değil.

Adam sanki ilk kafileyle yola çıkmış Ay da 4 şeritli otobanda çalışıyor, lenn kimi kime şikayet ediyon. Aha çete elemanlarından biri de burada ifşa ediyorum. Muhterem lakablı Levend dir.

Kervan yola çıkar çıkmasına da, hisseyi aldığı andan itibaren büyük hayalleri olan sizlerin yerine ikinci, üçüncü nesil bir başkaları tarafından doldurulduğunda. Merak buyurmayınız! Menkul kıymetler piyasası görünür gelecekte de işlem hacmi artarak devam edecektir. Yazdıklarım nasihat tavsiyesi değildir.

Susam; Size naçizane samimi tavsiyem, menkul kıymetler ve türevleri piyasasından uzak durmanız. Bu piyasalar size göre değil. Yetimin rızkını buralarda çarçur etmeyin.

5. Doğadaki; özelinde piyasalardaki hiçbir hareket saçma sapan değildir. Etki tepki, neden sonuç ilişkilerine dayalı (fraktal) dalgalardan ibarettir. Aksini iddia etmek, mühendislik, doğa bilimlerine aykırıdır. Yazdıklarım al sat tavsiyesi değildir. Bilimsel bir değeri de yoktur. Ne haddime haşaa

6. Mal kitleyecek olsa bu haberle tavan yada tavana yakın öyle bir kitlerdi ki ama öyle olmadı.
    Tek sıkıntı hissede KY.nın fazla olması buda ali cengiz olaylarına sebep oluyor.
    Sabreden fazlasıyla mükafatını görecek. ( zaten her yer kapalı para işe yaramaz şimdi .)

Aynen katılıyorum Sn. zagor. 3 - 4 tavan bekleyenler, sabahtan voleyi vurarım diye atlayanlar dökülecek Uzun vadeli düşünen sabırlı yatırımcılar kalacak, sonra hiçbir haber yok iken hareketini yapacaktır diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Mal kitleyecek olsa bu haberle tavan yada tavana yakın öyle bir kitlerdi ki ama öyle olmadı.
    Tek sıkıntı hissede KY.nın fazla olması buda ali cengiz olaylarına sebep oluyor.
    Sabreden fazlasıyla mükafatını görecek. ( zaten her yer kapalı para işe yaramaz şimdi .)

8. Geçen 2 günün hareketi, bugünün küçük ölçekte bir nevi hazırlığıydı. Çete elemanı Muhterem, gece yarısı foruma gönderdiği yazıda iki cümle dikkat çekiciydi.

Yarın hisse günü eksi kapatırsa hiç şaşırtıcı olmaz. Ve

Ümit ederim hisse, geçmiş forum sayfalarında birilerinin analizleri (tırnak içinde) gibi tavan serilerine başlar. eehh 10 seri tavan yakışır artık.

Okuma zahmetinde bulunup, dikkate alanlar için ilk cümle tamamen göz ardı edildiği büyük olasılık. Forumdaşların hemen hemen tamamı saat 10:00 a büyük bir iyimserlikle beklediğine eminim. Beklenti gerçekleşmeyince hayal kırıklığı, kendi dışında herkesi suçlama, sorumlu görme hali, irrasyonel davranış. Bu hisseden bir şey olmaz vesaire vesaire. İşte bu tür piyasalarda çelik irade esprisi burada yatıyor. Oysa hisse rutin hareketlerine devam ediyor. Tek fark, haberi(insider) al sat olarak değerlendirip kısa gün karını cebe indirmek. (çete elemanı açılışta kaç lot sattı acaba? )

Tekrar tekrar yaşadığı acı tecrübelerine rağmen KY nin bir türlü öğrenemediği, kabullenemediği şey şirketten gelecek haberlerin hisseyi yukarı taşıyacağı algısı maalesef.

Bugün çenem düştü, sürçi lisan ettikse affola. Tekrar köşeme çekiliyorum.

Felaket tellağı yapacak bir durum yok.

Sayfa 192/226 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •