Sayfa 89/226 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 705 - 712 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    KRVGD kapanışta ZiraatYatırımın 1.3 milyon lot satışı çokta şık olmadı!
    Kurumsal yatırımcı olsa gerek...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Voleyi vurduk, şimdi dışarıda paravan bir şirket kurup bu parayı yurt dışına aktarmak için dövize çevirerek bir katılım bankasında tutuyoruz, işimiz bitince kaçarız diyorlar...

yahu halka arz izahnamesinde belirtmişler avrupada fabrika satın alacaz, gizlilik sözleşmesi imzaladık; arz sonrası gelecek para ile işi bitireceğiz diye. Cironun %57'si ihracattan geliyor halihazırda, yani içeriye döviz sokuyorlar; devlete millete faydaları var.

Şirketin avrupada büyümesinden mi rahatsız oldunuz, neyden rahatsız oldunuz?

Nasıl bir itham bu, komik de değil. Şirketin uzun vadeli hedeflerini okusanız anlayacaksınız ama nerdeeeeeee

Şirketin ana hedefinin ihracat olduğunu zaten izahnamesini okuyanlar arayıp soranlar bilir; kötüleme sevdanız bitmedi.

5-10 tane gülücük koyayım da anlamlı olmuş gibi olsun.

3. Yarın bir hareket olabilir mi, bakalım .büyükler blok alıyor .A1 2.2 myon aldı..

4. Yarın tavan çözülür işareti verdi, inşallah bu alanlar satmaz da garibanın yüzü güler.

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

5.  Alıntı Originally Posted by çömez06 Yazıyı Oku
    Yarın bir hareket olabilir mi, bakalım .büyükler blok alıyor .A1 2.2 myon aldı..
    Dostum A1 bugun alır yarın hısseyı taban yapmak için elınden geleni yapar.. Öyle buyuk falan da değildir zaten.. Bence hıc başarılı bir arz olmadı.. Kurumsal adı altında hisseleri ona buna peşkeş çekip ky nın ustune malı yıkıyorlar.. Madem kurumsallarsa versınler altı ay satmama taahhudu.. İşleri güçleri ky nın kanını emmek.. Hazır pıyasada bu kadar ky varken bunlarda yıllarca çalışarak kazanamayacakları paraları cebe cukka ediyorlar..

İnşallah bu haftayı tavan kapatırda alan ky de üç beş kazanır.. Zaten gıdeceği maksimum fıyat 17/18 tl benım için.. Derinliği fazla tahtanın, yarından sonra benım için bu tahtada rısk başlar.. Yarın için alım gırdım ama eşleşme durumuna gore iptal de edebilirim..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Dostum A1 bugun alır yarın hısseyı taban yapmak için elınden geleni yapar.. Öyle buyuk falan da değildir zaten.. Bence hıc başarılı bir arz olmadı.. Kurumsal adı altında hisseleri ona buna peşkeş çekip ky nın ustune malı yıkıyorlar.. Madem kurumsallarsa versınler altı ay satmama taahhudu.. İşleri güçleri ky nın kanını emmek.. Hazır pıyasada bu kadar ky varken bunlarda yıllarca çalışarak kazanamayacakları paraları cebe cukka ediyorlar..

İnşallah bu haftayı tavan kapatırda alan ky de üç beş kazanır.. Zaten gıdeceği maksimum fıyat 17/18 tl benım için.. Derinliği fazla tahtanın, yarından sonra benım için bu tahtada rısk başlar.. Yarın için alım gırdım ama eşleşme durumuna gore iptal de edebilirim..
    yarın ve persembe acmaz bana kalırsa cuma belkı

Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    yarın ve persembe acmaz bana kalırsa cuma belkı
    Hatırladığım kadarıyla son halka arzların hiçbirisinde yeni hisse 3. gün 11.885.850 lot satış yemedi, umarım dediğiniz gibi olur,

8. Alış girip bugün alabilen oldu mu?

Sayfa 89/226 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •