Sayfa 34/226 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 265 - 272 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    desene bize bişi kalmaz bide ykb ile papaz oldum başka bankaya geçtim sövdüm saydım adam gibi lot alamaz isek çıkan sinir katsayımıza yanalım aslında yabancılara sattıkları lotlar daha az olsa 55milyon lot az değil hepsini eşit dağıtsa efsane olurdu 6 ay süren çıkış olurdu parton 8 den verdiği yabancıya 30 den verirdi geri kalanını 55milyonu ikiye üçe bölse olurdu stratejileri ve çok ortaklı olması çok lot satılması avrupaya fabrika açma hevesleri negatif benim açımdam
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    talep muazzam yuksek deniliyor
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    1000 adet talepte bulundum, şuan hesabımda 850 adet KRVGD görünüyor.
    Kaynak: işkembe

3. Dedikodu mu yoksa kaynağı var mı üstadım?

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    talep muazzam yuksek deniliyor

4.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Adamlar dağıtımı 4-5 günde ancak yapacak anlaşılan... tüm talepdeki paraları bekletip nemaları yiyecekler... Perşembe başladı pazartesi dağıtsa 3 milyar talep gelse 5 günde milletin parasıyla ciddi para kazanırlar....

yatırım tavsiyesi değildir...
    Nasıl para kazanacaklar ki? Mesela ben likit fon teminat gösterip girdim. Bundan nasıl para kazanabilirler?

5.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    1000 adet talepte bulundum, şuan hesabımda 850 adet KRVGD görünüyor.
    Hangi kurumla çalışıyorsun arkadaşım!..
    is the average of five people around the human..

6. Kontr da gedik yetkili idi..bunda herkes gidiyordur .tahmini yüzde 6-8 arası pay gelir ..elimde olsun diye az miktar girdim..psikoloji..yoksa büyükler basmıştır parayı..

7.  Alıntı Originally Posted by desenat Yazıyı Oku
    Adamlar dağıtımı 4-5 günde ancak yapacak anlaşılan... tüm talepdeki paraları bekletip nemaları yiyecekler... Perşembe başladı pazartesi dağıtsa 3 milyar talep gelse 5 günde milletin parasıyla ciddi para kazanırlar....

yatırım tavsiyesi değildir...
    Bakın yanlış konuşuyorsunuz yada bilerek böyle yapıyorsunuz?Yatırımcı bist 30 hissesini teminat gösterip aldı hissesi zaten blokeli şekilde hesabında duruyor.Fondaki parasını teminat gösterip aldı parası yine fonda duruyor.Nerden hangi paranın faizinden kazanacaklar?böyle yorumlar algı yapmaktır. zamanın popiler tarzı ama yapmayın vabaldir.

8. Nakit pozisyonunda olanlarin parasını 5 gece repoda tutsa bile acayip para kazanirlar

Sayfa 34/226 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •