Sayfa 191/226 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Özel isimler daima büyük harf ile başlar. Orucunda, namazında, niyazında olduğunu öğrendiğimiz Müslümanın ÖZELLİKLE Allah kelimesini yazarken çok daha duyarlı olması gerekir diye düşünürüm. Zira anlam bozulması yaratır. Ben hatırlatmış olayım.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

2. Sürecin 2021 ikinci çeyreğinin sonuna kadar tamamlanmasının planlandığına değinen Oğuz Ay, “ZPC Otmuchów ve iştiraki PWC Odra, Polonya'nın en eski ve önde gelen yumuşak şeker üreticileri arasında yer alıyor. Satın alacağımız şirketlerin 31 Aralık 2020 ve 31 Aralık 2019 tarihlerinde sonra eren mali dönemlerindeki konsolide net satış gelirleri sırasıyla 50,4 milyon Avro ve 49,9 milyon Avro seviyesinde. Şirketler, Polonya’da toplam dört fabrika ile yumuşak şeker, çikolatalı marshmallow, bar, helva ve tuzlu atıştırmalıklar gibi ürünlerin markalı ve fason üretimlerini yapıyor. Polonya’da yumuşak şeker kategorisinde yüzde 38’lik üretici pazar payıyla lider durumda bulunuyor. Özellikle büyük zincir mağazalar ve modern ticaret kanallarında güçlü bir dağıtımı var. ZPC Otmuchów’un 600’den fazla çalışanı bulunuyor. Avrupa’daki gücümüze güç katacak bu anlaşmadan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
    Gelecek planlarına da değinen Oğuz Ay, “Bu hamle sonrasında şirketin karlılığına odaklanarak yumuşak şeker üretim kapasitemizin artırılması, Kervan Gıda’nın know-how aktarımı ve teknik yetkinlikleriyle birlikte operasyonel verimliliğin optimize edilmesi, fabrika, makineler ve üretim hatlarının şirketimizin bölgesel üretim planları ve gelecek stratejisi doğrultusunda düzenlenmesi hedeflerimizden bazıları” diye konuştu. “Ayrıca markaların gelecek stratejilerimize paralellik gösterecek şekilde Avrupa kanallarında konumlandırılması bir diğer amacımız. ZPC Otmuchów ve PWC Odra’nın üretim kapasitesi, dağıtım kanalları ve mevcut müşteri portföyü vasıtasıyla yumuşak şeker üretiminde ve satışında önemli bölgesel sinerjiler yakalamayı planlıyoruz” dedi.

“Yatırımlarımız devam edecek”

Kervan Gıda’nın topluma fayda sağlayan bir anlayışla, insanların güvenle tüketeceği ürünler sunan yenilikçi bir gıda firması olma misyonuyla faaliyetlerini sürdürdüğünü anlatan Oğuz Ay, “Mükemmeli arayan bir markayız. Güven, merak ve yenilik en önemli değerlerimiz arasında yer alıyor. Bu değerler ışığında 2023 yılına kadar dünyada kendi kategorimizde ilk beş firma arasına girmeyi hedefliyoruz. ZPC Otmuchów ile operasyonel gücümüze güç katmayı arzu ediyoruz. Avrupa’da üretim tesisi ile Avrupa Birliği vergi avantajlarından faydalanmak, gelir kaynaklarımızı çeşitlendirmek, küresel seviyede marka bilinilirliğini arttırmak diğer hedeflerimiz arasında. Yaptığımız yurt içi yatırımlarımızla da Bebeto markamızla Türkiye’de pazar liderliğine yükselmeyi planlıyoruz” dedi.

3. Yazık hala bu hissede yatırımcı dolandırılıyor resmen ne demiştim artık 18 ve üstü çok zor altını düşünemiyorum bile temetü ve küçük bir bedelsiz açıklamasıyla milletin kucağına verdiler.Ha biride benim merak etmeyin kendimi ayırmıyorum hep derim gene diyorum bu kadar haber başka hisseye gelseydi şuan belkide 10 değil yirminci tavanını çekiyordu.Dolandırıcılık yapıldığı resmen ortada birilerince.Hisseye güven sıfırlanıyor.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. İsteyen istediği kadar pofpof lasın bu hisseyi bu Kervan Gıdanin çapı belli oldu haber gelmeden bir gün önce investing sayfasında Polonya'dan şirket alınacağını söyledi bir arkadaş bu demek oluyor ki bu Çapsız firma yeterli olgunluğa erişmemiş içeriden haber sızdırıyor. Kimse kusura bakmasin ama boyle bir firmanin global alanda basari kazanmasi dusundurucu. Bunlar gozunu yurdum insanina dikmis bir avuc cete.

5. Bu haberler bilerek sızdırılmıştır gerci sızdırmasına gerek yok bilmeyen yok sadece haberin gelmesini bekliyordu piyasa hisse pazarlamak için hissenin cılkını cıkardılar.Buram buram yatırımcı dolandırıyorlar yakında yüklü bir bedelli haberide gelirse şaşırmam.Ha bedeli gelirse şayet siz ozaman dansı seyredin tavan giden hisseler oldu bu sizce ne yapar tavanmı taban tabanmı.Bence yapılması gereken tekşey katılırsınız katılmassınız spk şikayet dilekcesi yazılarak bu dolandırıcılığa el atmaları gerek herkez spk ya yazarsa belki bu kişilerin akpilleri iptal edilirde otobüse binemezler çünki bunlar paralarına kıyıp arabalarınada binmez Yazdıklarım yatırım tavdiyesi değildir

6. Saçma sapan hareketler.Şirket büyüyorum diyor.Piyasa beklenti bitti diye satıyor.

7. Ama bizim insanımız hak ediyor Elin gavuru da gelip cebinden parasını alıyor tereyağından kıl çeker gibi bir haber geldi diye uçacak kaçacak diye atlayan küçük yatırımcı bunu Bence fazlasıyla hak ediyor. Kervan omurgasiz bir sirket oldugunu defalarca kanitladi bence.

Burası bist içerden bilgi her zaman var maalesef koskaca oyak gurubunun hektasinda her haber öncesi olanları bilmiyorsunuz heralde

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 191/226 İlkİlk ... 91141181189190191192193201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •