Sayfa 9/226 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 65 - 72 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Benim anlamadığım nokta ben 9 tl fiyattan emir verdim diyelim başkası 8 50 den verdi dagitum neye göre nasil yapılacak.
    Talepte oluşacak ortalama fiyattan gerçekleşecek emirler. Oluşan orta fiyatın altında değilse verdiğiniz emir oluşan orta fiyattan gerçekleşir emriniz. Bu 8.20 de olabilir 8.80 de.
    Benim için fiyat önemli değil muhakkak alacağım derseniz NİHAYİ fiyat emri girersiniz fiyat kaç olursa o fiyattan emriniz gerçekleşir.

2. Eskiden bedelli ve halka arzda milletin eline veriyorlardı benim çömezlik zamanlarımda. ..şimdi alıcı fazla ve yükseliyor arzda ve bedellide..ilginç oldu..

3. Benim 500.000tl tutarında portfoyümde hisse var diyelim portföyümü teminat göstersem
    teminatımın % 2 sini yani bana 1000 lt mu verecek
    bunun içinde nakitte 10.000tl mi tutmam gerekiyor.?

4.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Benim 500.000tl tutarında portfoyümde hisse var diyelim portföyümü teminat göstersem
    bende bunu merak edıyorum birde yüksek tutarla girdik diğer para ne zaman boşa çıkıyor

5.  Alıntı Originally Posted by yhekinoks Yazıyı Oku
    Benim 500.000tl tutarında portfoyümde hisse var diyelim portföyümü teminat göstersem
    Adamlar bi şekilde nakit parayı 1 hafta gecelik faizde tutarak gelir elde etmeyi hedefliyorlar ise (ki genelde bu böyle olur) sizin sorunun cevabı hayır olacaktır. Yani sadece nakit karşılığında emir girilebilecektir.

6. İzahname sayfa 160 ta hangi aracı kurumların Bist30 hisselerini teminat kabul ettikleri yazıyor. Örneğin Info ve Osmanlı BIST 30 hisselerini satmadan temninat kabul ediyor.
    Benim anladığım adamlar hisselere bloke koyacak ve siz cuma günü krvgd alış yapacaksiniz.
     Alıntı Originally Posted by SER Yazıyı Oku
    Adamlar bi şekilde nakit parayı 1 hafta gecelik faizde tutarak gelir elde etmeyi hedefliyorlar ise (ki genelde bu böyle olur) sizin sorunun cevabı hayır olacaktır. Yani sadece nakit karşılığında emir girilebilecektir.
    Mi Note 3 cihazımdan gönderildi. Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Sebetra Yazıyı Oku
    İzahname sayfa 160 ta hangi aracı kurumların Bist30 hisselerini teminat kabul ettikleri yazıyor. Örneğin Info ve Osmanlı BIST 30 hisselerini satmadan temninat kabul ediyor.
    Benim anladığım adamlar hisselere bloke koyacak ve siz cuma günü krvgd alış yapacaksiniz.

Mi Note 3 cihazımdan gönderildi. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Ben de öyle anladım, ama aracı kurumumlarınızı ararsanız daha sağlıklı bilgi vereceklerdir.

Pehh, 5 sayfadan fazla yazılan yazıları okudum, yazanların alayı "kaç lot alırım, hisse teminat gösterebiliyormuyum, vs. vs" gibi boş beleş muhabbet içerisinde. Bu da yatırımcı kitlesinin halini ortaya koyuyor.

Bir Allah' ın kuluda "bu fiyat aralığından şirketin piyasa değeri şu kadar oluyor, halbuki şirket maddi duran varlık olarak şu kadar bedel biçiyor kendine, dolayısıyla şu kadar primli halka arz ediliyor" dememiş arkadaş. Kusura bakmayın fakat nasıl bir kafa yapısı bu ben anlayamadım.
    Ekin biçe biçe deste olur, borsacı çarpıla çarpıla usta olur
    Burada yer alan görüş ve öneriler kişisel fikirlerimi içeriyor olup yatırım tavsiyesine girmez. Bu uyarıyı dikkate almanızı rica ederim.

Sayfa 9/226 İlkİlk ... 78910111959109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •