Sayfa 211/226 İlkİlk ... 111161201209210211212213221 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,681 - 1,688 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Kısa bir özet;
    Şirket finansalları dikey büyümeyi işaret ediyor(bu iyi). Ancak grafikte henüz dip teyidi alınmış gibi gözükmüyor(bu iyi değil). Patron alacağım demiş ama alan Citi ve emeklilik fonları(iyi diyelim iyi olsun). Yapılan hat yatırımları ve yeni şirket alımının etkisi 2021 h2 de hissedilecek(bu iyi). Başlık sessiz(bana göre iyiye işarettir). Son 3 iş günü eşit miktarlar ile alıma başladım. 100 günlük ort. hacimli aşağı kırılırsa stoplarım, diğer tüm durumlarda bir miktar daha alacağım.

Unutmayalım, unutturmayalım!
    Bilgi kandırılmanızın önündeki en büyük engeldir(alıntı).

2. patron 1650 den mal alırken 16 dan almıyor istikrarlı bir geri alım yok.sadece göstermelik.dostlar alışveişde görsün..ytd

3. patron sipek el ele ky kümese...ne biçim baskı ne biçim düzensizlik...kurumsal olmayan hisselere bulaşmamak lazım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
     Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    16,8-16,9-17,05 bölgelerinden ne var ne yok sattım gitti. üzerindeki baskı kalkar artık. satmaya hiç niyetim yoktu aslında. normalde bilançoyu görüp öyle karar verecektim ama yaptığı bir kaç hata ile bu kağıt benim için bitti. yine de güzel kazandırdı yolu açık olsun inşallah güzel kar edip satar herkes.

neden sattım:

1- eli yüzü düzgün firmalar 10 mayıs'a kadar bilançoları açıklayıp bitirdi, ama sen norveç varlık fonu ortaklığınla övünüyorsun ama buna rağmen gidip bilanço açıklamasını bahane edip süre uzatıyorsun. sen bu işi 10 mayıs'a kadar bitirecektin arkadaş.
    2- bilançoyu gidip arefe günü yollamak nedir yahu? ertesi gün yarım seans, hacimsiz, millet bayramına hazırlanırken yollanabilecek en abuk zamanda kap yolluyorsun.
    3- gel gelelim kap'tan sonra sürekli eksi kapatması. şimdi bunun tek anlamı var. içerden bilgi sızıyor. bedelsiz ve temettü olayı içeriden sızmıştı ve adamlar malı çaktılar. polonya olayı zaten her yerde dillenmişti. o hiç şaşırtmadı. eğer büyük olmaya adaysan bilgi sızmayacak, sızsa da o tahta o gün eksi kapatmayacak arkadaş. bu prestij meselesidir.
    ben bunu yazdıktan sonra 13.70'lere kadar öptürdüler. daha halen 16.00'ı bile aşamayan bir hisse. o ara beni coin'ci kısa vadeci diye kınayan arkadaşlar eminim dökülmemiştir hala ilave yapıyorlardır 1 lot 1 lot.

ben sattıktan sonra %10 arttırdım sermayeyi ve istesem bu kağıdı %5 altından halen alabiliyorum. ama almam çünkü patronların twitter'ına bir bakınca anlaşılıyor ne tıynette oldukları.

5. tabana kadar 12 bin lot alıcısı olan dev bir firmadan bahsediliyor..yatırımcısına güven vermeyen kağıttan hayır gelmez.biri 10 bin serbest atış yapsa devre keser...ytd

6. malları kimlere peşkeş çektikleri ortada takas toplanıyor havası verip mal kitleme derdinde olabilirlermi oysa günlük alan satana bakınca bu kadar mal nasıl el değiştirdi.tabiki virmanlarla..ytd

7. Ben bilirim.

Ben demiştim.

Çok şükür birey olamamaktan gelen şişkin egomu da tatmin ettim.
    Felis silvestris

Sayfa 211/226 İlkİlk ... 111161201209210211212213221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •