Sayfa 27/226 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 209 - 216 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Eğer kurumsal yatırımcıların oluşacak NİHAYİ fiyata etkisi oluyorsa ortalama 8.40 gibi Bi fiyattan arz olur, aksi halde 8.80 gibi Bi oluşur düşüncesindeyim.
    Oransal dağıtım da %3 - 3,5 gibi olur tahminim.

2.  Alıntı Originally Posted by irfan0326 Yazıyı Oku
    akbank bist30 hisselerimi teminat olarak görüyor halka arz talep işleminin en son onay kısmında "seçmiş olduğunuz ödeme yönteminin bakiyesi yetersizdir, farklı bir ödeme yöntemi seçiniz" şeklinde uyarı veriyor. Anlayamadım.
    akbankdaki bu sorun çözüldü

3.  Alıntı Originally Posted by bloodsoldier Yazıyı Oku
    talep girişinde sana 100 binlik talebine 5 bin lik hisse geldi ise, kalan 95 bin i ilk işlem gününde alım talebi olarak gir demek diye biliyorum.
    alakasi yok .. daha once yazmislar iste .9 dan asagi fiyat olusursa o aradaki fark kadar alim talebi yapilir

4. arz 17 de bitiyordu sanırım, hesabına yansıyan varmı?

5. Teb yatırım rezaleti:

Dün: Hisselerini teminat kabul ederiz, dövizini de kabul ederiz.

Hisseler virman edilir, euro gönderilir.

Bugün: Hisseleri teminat kabul edemeyiz, dövizini de(euro) ancak dolara çevirirsen ekran görüyor.

Müşteri temsilcim 10.000 TL'de , 100.000 TL'de talep girsen aynı sayıda hisse gelir dedi, öyle olmadığını belirttim. Bir kaç yerden bu bilgiyi doğrulattığımı söyledim. Ha öyle mi ben size dönüş yapayım dedi, sonra arazi.
    Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by Epicurist Yazıyı Oku
    Teb yatırım rezaleti:

Dün: Hisselerini teminat kabul ederiz, dövizini de kabul ederiz.

Hisseler virman edilir, euro gönderilir.

Bugün: Hisseleri teminat kabul edemeyiz, dövizini de(euro) ancak dolara çevirirsen ekran görüyor.

Müşteri temsilcim 10.000 TL'de , 100.000 TL'de talep girsen aynı sayıda hisse gelir dedi, öyle olmadığını belirttim. Bir kaç yerden bu bilgiyi doğrulattığımı söyledim. Ha öyle mi ben size dönüş yapayım dedi, sonra arazi.
    O kurumdan kurtulduğum için kendimi şanslı sayıyorum. Binbir türlü hesap gideri giydirip duruyorlardı.

7.  Alıntı Originally Posted by SOrRrOS Yazıyı Oku
    Arkadaşlar seans bitimi dağıtım oranı ve fiyat belli olacak mı haftaya mı kalacak
    Bu vakitler belli olması lazım

8. diger halka arzlar gibi düşünmeyin bunu
    bu TALEP TOPLAMA yöntemiyle ve nakit ve diğer menkul blokajı usulüyle halka arz,
    dolayısıyla sonuçlar pazartesi veya salı belki çarşamba açıklanır, ve kalan para iadesi olursa blokaj çözüldükten sonra olur
    bugün hiç sonuç beklemeyin.
    sabır, sabır, sabır...

Sayfa 27/226 İlkİlk ... 1725262728293777127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •