Sayfa 17/226 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 129 - 136 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Vakıfban internet üzerinden girilince halka arz işlemleri sekmesinin altında kesin talep girişi sekmesinden işlem yapılabiliyor.

saygılar.
    " Bir Cüzdanı Doldurmak, Boş Olanına Katlanmaktan Daha Kolaydır "

2. Ziraat bankasından webden ve zborsa android uygulamasından halka arzdaki kervan gıdayı kaldırdılar boş görünüyor. Nasıl alabiliriz? Temsilciyi arıyorum açmıyor

Akbank çok güzel yapmış.
    Online olarak talep oluşturabiliyorsunuz, ödeme seçeneği olarak varolan portfoyünüzdeki hisseleri teminat gösterebiliyorsunuz.
    Hiç müşteri temsilcisini aramak zorunda kalmadan hallettim.

4. Etrafımda tanıdıgım 9 arkadastan 8 tanesı taleptee bulubmayacagını 1 tanesınınde kararsız oldugunu soyledı.KY bu arzdan memnun değil.Buyuk yatırımcı galıba ıstedıgı ortamı olusturdu.En son ESSEN dekı uygulama yapılsaydı KY ların hepsı arz dakı yerını kesın alırdı.

5.  Alıntı Originally Posted by ~YTA~ Yazıyı Oku
    Garanti veya YKB mobil üzerinden talep yollanamıyor mu arkadaşlar?
    Ben garantıden yollayamadım

6. ziraat yatırımdan bist 30 ve hisse senedi fonu teminat göstermek istiyorum, internet şubeden yapılıyor mu şubeye mi gitmek gerekir? şubeye sabah gitsem aynı gün hallolur mu? iki gündür ziraat yatırımdan kimseye ulaşamıyorum şube de bilgi veremiyor yardımcı olabilecek var mıdır

hisse senedini teminat göstermek nasıl oluyor ki onu anlayamadım?
    o anda hisseyi satıp kervan gıda mı alacak? kim yapacak bunu? ya da ok veririm ama parayı hazır et mi diyecek banka hesap sahibine?

8. akbank bist30 hisselerimi teminat olarak görüyor halka arz talep işleminin en son onay kısmında "seçmiş olduğunuz ödeme yönteminin bakiyesi yetersizdir, farklı bir ödeme yöntemi seçiniz" şeklinde uyarı veriyor. Anlayamadım.

Sayfa 17/226 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •