Sayfa 200/226 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Bunun adına kar zara denilebilir eyvallah katılıyorum şirket zarar eder bi gelişme olmaz ama bide kazıklamak kandırmak dolandırmak var 3 liralık bir malı 20 liraya satmak insanları vaatlerle kandırarak’mı yatırım oluyor aldığın bir mal kusurlu çıkınca tüketici hakeme gitmezmisin hakkını aramazmısın yada aman boş vermi dersin.Ne olacak önüne gelen yapıyor bide bana yapmışlar çokmu dersin.şu sözü bir düşün haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.Bu platform amacı paylaşım değilmi Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Spk hiç bir şey yapamaz ortada bir dolandırıcılık yok şirket bilançosunu açıklıyor faaliyet raporunu açıklıyor senin istediğin spekülasyon fiyat hemen artsın diyorsun bende bim var 1 senedir aynı yerde isyan etmiyorum.yatirimcilikla spekülasyon ve manipülasyon kavramları farklı şeylerdir önce ne olmak istediğine karar vereceksin sonra kısa orta uzun vadeci mı olacaksın ona karar vereceksin sonra da şirkete değer bicmeyi öğreneceksin sepet yapıp ona göre hareket edeceksin ve en önemlisi sabredeceksin bunları yapamıyorsan borsadan sağlığın için uzak duracaksın

SM-A205F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Güzel kardeşim ben seni anlıyorum zaten zararımı çıkartayım demiyorum minimize edip bir an önce satıp çıkmak . ben pilot olsun hergün çıksında demiyorum ama hergünde düşmez.Borsa çıkarken düşüyorsa borsa düşerken artık ne olur onu düşünmek bile istemiyorum zararımı kurtarma peşindeyim zaten

4.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Güzel kardeşim ben seni anlıyorum zaten zararımı çıkartayım demiyorum minimize edip bir an önce satıp çıkmak . ben pilot olsun hergün çıksında demiyorum ama hergünde düşmez.Borsa çıkarken düşüyorsa borsa düşerken artık ne olur onu düşünmek bile istemiyorum zararımı kurtarma peşindeyim zaten
    Saçma hareketler var sn.Susam. Ben bilinçli yapıldığını düşünüyorum.Zaten millet bıkmış bu güzel havalarda baskı kurarak lanet olsun moduna getirdiler.

5. Garanti Ekgyo vb. (godfather gibi kağıtlar üstelik ) emme 10 yıl önce alan yatırımcı hala zararda yurdum borsası böyle yer maalesef.

Hırsızı hırsıza şikayet etmek ne haddimize.

6. Halka arzda millete verdikleri 3 er 5 er lot ile 7 tavan çektiren yiğidolar 15 -20 arası yüklü maliyetlenen yatırımcılar için de yaptırsalar olmamı.

7. Çok şükür elhamdüiillah bugünde taban olmadık.

Borsada şükretmeyi bilmeyen para kazanamaz.

8. Sinyaller sat verdigine göre yarin en az bi %3-5 arasi asagi bekliyorum

Sayfa 200/226 İlkİlk ... 100150190198199200201202210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •