Special Days Image
Sayfa 38/226 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 297 - 304 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Dagitim pazartesi gunu yapilicak ama seans saatindr ama seans bitiminde bilmiyoruz

Mi 9 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şimdiden başlamışlar az lot gelirse şikayet var a şikayet ederiz demeye kervan gıda da ben sizi baştan uyardım yedirmezler bak millet yanlışlıkla 4 gündür kervansaray holding i kervan gıda sanarak tavandan her gün alım veriyorlar o halde düşün durum

Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Şimdiden başlamışlar az lot gelirse şikayet var a şikayet ederiz demeye kervan gıda da ben sizi baştan uyardım yedirmezler bak millet yanlışlıkla 4 gündür kervansaray holding i kervan gıda sanarak tavandan her gün alım veriyorlar o halde düşün durum
    kervansarayın olayı her yıl aynı günlük işlem hacimleri düşük sanmıyorum yanlışlıkla alım yazıldığını

Oyak ta 9 dan alim talebinde bulanan arkadasima tum alim islemi gerceklesmis. Hisseler gorunmuyor ama alim islemi gerceklesti diyor. Yarin ola hayrola artik.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ona geldiyse bize neden gelmiyor.Boyle bir sey olabilir ni.Dagitilim yapılırsa herkese ayni anda yapilir.Yarin oglene dogru dagitim yapilir.9 dan basvuru yapan herkese bütün lotlarinda gelmesi imkansız bir kere basvuru cok yoğun olmus.

6. Böyle bi durum olması çok zor hocam en az 20 katı talep gelmiştir yaptığı talebin yüzde 5 i anca gelir
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Oyak ta 9 dan alim talebinde bulanan arkadasima tum alim islemi gerceklesmis. Hisseler gorunmuyor ama alim islemi gerceklesti diyor. Yarin ola hayrola artik.

Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

7.  Alıntı Originally Posted by sergen_ksk Yazıyı Oku
    Ona geldiyse bize neden gelmiyor.Boyle bir sey olabilir ni.Dagitilim yapılırsa herkese ayni anda yapilir.Yarin oglene dogru dagitim yapilir.9 dan basvuru yapan herkese bütün lotlarinda gelmesi imkansız bir kere basvuru cok yoğun olmus.
    Hocam neden olmasın, belki çoğumuz 8.50 tl den alım emri girmiş olamaz mı.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

8. Bende oyak müsterisiyim. İslem gerceklestı yazıyor ama minimum talep olan 1 lotmu yoksa tamamımi yazmıyor. Büyük ihtimalle dağıtım başladı işlemler gercekleşiyor anlamındadır. Gerçelleşen miktar yazmıyor.

Sayfa 38/226 İlkİlk ... 2836373839404888138 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •