Sayfa 219/226 İlkİlk ... 119169209217218219220221 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Borsanın +4,76% prim yaptığı günde KRVGD yaklaşık -6,52% ile fiyat güncellemesi yaptı.

ÇİTİ li ecnebi(ler) hazır Euro, Dolar ın yılbaşı tatiline girmesini fırsat bu fırsat diyip 24 Aralık Noel tatiline girilmesine rağmen satış mı gerçekleştiriyorlar?

ÇİTİ li centilmenler kalın enseli badem bıyık(lılar) olabilir mi? Ya da bademin bizzat kendisi?

Yeni Hazine bakanımız Sayın Nebati ye ben çok tuttum. Beyefendi dobra dobra konuşuyor. Her babayiğitte bulunmayan özellik.

5 yıllık Türkiye CDS(Risk Primi) 623,90 dan 598,97 e gerilemiş.

Bize imrenen Almanya nın 5 yıllık CDS kaç olabilir acaba?

2022 yılı için kırmızı boyalarımızı stokladık. beklemedeyiz.
    Felis silvestris

2. Kavcıoğlu: Kur çok hızlı aşağı inerse TCMB döviz alımlarına başlayabilir. demiş.
    Felis silvestris

3. Martta kur hızla 7nin altına inerken almayan TCMB buradan alsa ne olur almasa ne olur? 3 kuruş aklı olan vatandaş dedigimi anlardı ama burada da pek anlayacak kişi olduğunu sanmıyorum

4. Akşam piyasasında dolar 10,57 gördü. Hadi İnşallah gündüz piyasalar açıldığında da görürüz.
    Felis silvestris

5. Sağır ve körlerin mecrasında kendini anlatamamak
    Felis silvestris

6. Haklısınız üstadım. Bu işlerin kitabını siz yazdınız. 3 kuruş aklı olan vatandaşın anladığını biz sefiller ne anlar ki. Bizler Homo Sapiens bile değiliz, Homo Erectus evrimindeyiz henüz. Bu çukurun dibinde heba etmeyin kendinize.

7. Sayın Eractus don't look up, içinde bulunduğumuz insanlık durumunu anlatan çok başarılı bir film olmuş. mutlaka izleyin.
    Felis silvestris

8. Minik minik dursun,bakalım fon hancimj yolcumu belli okur bir iki aya .yatirim tavsiyesi değildir.

Sayfa 219/226 İlkİlk ... 119169209217218219220221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •