Sayfa 210/226 İlkİlk ... 110160200208209210211212220 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. KRVGD Konsolide 2021/6 Aylık
    DÖNEM KARI (ZARARI): 109.191.213
    Yıllık Değ%:115
    Ana Ortaklık Payları: 108.361.099
    Yıllık Değ%:119
    #KRVGD https://t.co/ypU5Nj4rFw

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Spkdan bu hafta onay cikmadi

SM-M215F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Ahmt Yazıyı Oku
    Halka arzdan beri dedikleri çoğu şeyi yaptılar. 1 yıl içinde (Aralık 2021 de) faaliyete geçecek yeni Licorice hattının kararını aldılar. Yüksek ihtimal yeni bir Jelly hattı yatırım kararı daha gelecektir. Martta faaliyete geçen Jelly hattının etkisini de 2. çeyrekde görmeye başlayacağız. Yeni alınan şirketin etkisini en iyi ihtimalle 3.çeyrekde göreceğiz. Yıl sonu ciro tahminimde herhangi bir değişiklik yok. 1.8 - 2.0 milyar TL. Agresif büyüyen ama büyürken de cari oran, asit - test oranı gibi rasyolarını bozmayan bir şirket. Patronların ilk yıldan temettü kararı alması önemli yatırımcıya bakış açısından. Bu şirket bebek şirket diyebileceğimiz bir tanıma yüksek ihtimal uyuyor. 18 yıllık yatırım hayatımda buna benzer şirketlerdeki oluşumları gördüm hep. Sabırları zorlayacaklar, sınayacaklar, yolculuk zorlu olacak. Ama sabredebilenler açısından (inşallah ben de sabredebilirim) finalinin güzel olacağını düşünüyorum.
    Herkese iyi bayramlar, saygılar...
    Şimdilik beklentiler dahilinde devam ediyor. Yılın ikinci yarısı olumlu sürprizlere gebe olacaktır diye düşünüyorum. Mayıs ayında da belirttiğim üzere sabırları zorladılar, zorluyorlar, zorlayacaklar. Zira her yeni oluşum öncesi olduğu gibi. Firmada temel olarak bozulma olmadığı sürece katır inadı şeklinde sabredebilenlerin nihayetinde kazançlı çıkacağını düşünüyorum.
    Bol kazançlar, saygılar...

Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Ahmt Yazıyı Oku
    Şimdilik beklentiler dahilinde devam ediyor. Yılın ikinci yarısı olumlu sürprizlere gebe olacaktır diye düşünüyorum. Mayıs ayında da belirttiğim üzere sabırları zorladılar, zorluyorlar, zorlayacaklar. Zira her yeni oluşum öncesi olduğu gibi. Firmada temel olarak bozulma olmadığı sürece katır inadı şeklinde sabredebilenlerin nihayetinde kazançlı çıkacağını düşünüyorum.
    Bol kazançlar, saygılar...

Umarım zaman size haklı çıkarır Üstad. 17.49 maliyetle 35 lot anahtarı kayıp kasaya istifledik.
    Felis silvestris

Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Umarım zaman size haklı çıkarır Üstad. 17.49 maliyetle 35 lot anahtarı kayıp kasaya istifledik.
    Şimdilerin kayıp kasa sahipleri, 2 sene sonrasının hazine sahipleri olabilir Sn. AliUyanık. Hep beraber aynı gemideyiz, umarım sabredebiliriz. Bu konuda ben de zaman zaman sıkıntı yaşayabiliyorum ama burada dayanabildiğim kadar bekleyeceğim.
    Genel kurulda gördüğüm, konuştuğum kadarıyla Yön. Kur. üyeleri o güveni verdiler şimdilik. Yine de % 100 hiç birşeyden emin olamayız tabi ki.
    Saygılar...

6. Bizlerin kısa vade TRADE sevdası olur. Deli karlar görmeye dayanamayız, illaki erkenden hesabı kapatırız. Bizlerin bu zaaflarından yararlanarak piyasayı yapıyorlar. Ya uçuyoruz kaçıyoruz diye gazlıyorlar ya da öldük bittik ortamı yaratıyorlar, haberler servis ediyorlar ya gaza getiriyorlar ya da korkutuyorlar.

Amaç nedir? Bu evrede tarta tarta, deneye yanıla gidiyorlar, ne kadar shortcu döksek, stoplatsak, umudunu azaltsak kardır kafasındalar. Başlangıç evrelerinde süzüle süzüle düşmece ya da bu oyalamalar ile inancı kırıyorlar. Bizler shortladıkça başkaları (dikkat) longladıkça serleşiyor.
    Felis silvestris

Trade dürtüsüne aldırmadan inatla bekliyoruz, beklemeye çalışıyoruz. Burada kalan 3 - 5 yatırımcının ciddi bir sabır sınavı verdiğini düşünüyorum. Bundan sonrasının geçmiş 7 - 8 aya göre çok daha iyi ve yukarı momentumlu olacağını düşünüyorum.
    Saygılar...

8. 17.40 bölünme 12.54 eder peki patron iki buçuk milyon lotus 16.60 kadar alacakmı

Sayfa 210/226 İlkİlk ... 110160200208209210211212220 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •