Sayfa 166/226 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Levend neresinden tutsan elinde kalan zırvalığa muhatap mı alacaksın. bırak kendi çalsın kendi oynasın

%38.2 lik 2017 yükseliş satış fırsatı vermişti fakat son yükseliş dalgası bu fırsatı bile tanımadı. 2017 şartlarıyla 2021 şartlarının farklılığını göz önüne alırsan oluşan fiyat boşluğun kısa sürede kapanacağını düşünmüyorum dolayısıyla ben senin kadar iyimser değilim. Dün ve bugün yaşananlar endeksin önümüzdeki hafta tufana dönüşmesi muhtemel gibi görünüyor bana. İnşallah ben yanılırım. Senin 17.10 bugün tutunamamış gibi görünüyor. bakalım yarın, en geç Salı nasıl bir kapanış yapacak. Evliya çelebi de aynı kaderi paylaştı bugün krvgd gibi. Beni düşündüren daha ziyade bu. Memleket karışık ama dünya da karışık. Bu işin sonu acıklı olur. O, bildiğimiz bir şey. Bilmediğimiz, ne zaman olacağı.

Haksız yere edilen beddua bumerang misali döner yapanı sahibini bulur diye biliyorum ben. Eh Bundan sonrasını beddua eden adı geçen Müslüman kul düşünsün.

Sermaye her zaman kazanacağı yöne doğru akmak ister. Sağlık, sıhhat, din, iman, ırk, soy, sop, cinsiyet ayrımı yapmaz namusu yoktur... Her türlü uhrevi, manevi değerlerden soyutlanmıştır.

2. Abi 2 gundur hem ellerindeki mali size gecirdiler diyorsun hem de spek tam mal toplayamadi yazıyorsun..

Zaten ben anlamadim kervan topiginde herkes sifreli sifreli yazarak kendisiine gizem katmaya çalışıyor..

Varsa bildiğiniz bisey yazin biz de öğrenelim

Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Neyse arkadaşlar iftarı yaptık kendimize geldik.Önceliği kalbini kırdığım herkezden özür dilerim. İkincisi levend kardeşim sen benim eski yazıma karşılık bişey demişsin ama beni hep yanlış anlamışsın ben hissede ne yapılmak istendiğini yorumladım satmak yada satmamak insanların kendi kararları benim hissede bekletim bu ve gene diyorum spek hisse toplamak istiyorsa 25 getirmeden kimsenin satmaya niyeti yok spekde bizim kadar bunu bildiği için aşağılardan top çevirip bıktırıp gerekirse daha aşağı basabileceğini söylüyorum bukadar haberlede spek hisse satıp daha aşağı basarak toplamak istiyor benim düşüncem ve yorumum bu.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    %80 e varan doğru sinyaller aldığımız, Bir arkadaşımızın geliştirdiği sisteme göre;

Kervan:

Günlük olarak bugün seans içi gördüğü 17.47 fiyat seviyesiyle satış sinyali oluşturdu. (günlük satış sinyalinden kurtulması için seans içi 18.44 görmelidir. (kapanış fiyatı 18.44 altında olabilir)

Haftalık olarak alış konumunda bulunmaktadır. Seans içi 16.58 seviyesine gördüğünde haftalık satış sinyali oluşturacaktır.

Aylık olarak alış konumunda bulunmaktadır. Seans içi 14.24 seviyesine gördüğünde aaylık satış sinyali oluşturacaktır.

oynaklığı fazla olduğu için günlük alış satış sinyalinden ziyade, Haftalık ve aylık oluşan sinyallere önemsiyoruz. Bir nedeni de haftalık ve aylıkta çok nadir hatalı sinyal üretmesidir.

Arzu eden verdiğim fiyat seviyelerine takip edebilir.

Alış Satış sinyalini, yükseliş, düşüş sinyali olarakta okuyabilirsiniz.
    Son düzenleme : Levend; 15-04-2021 saat: 23:02.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

Duhul
    Jan 2019
    İkamet
    Göztepe-İzmir / Karlsruhe-Deutschland
    Gönderi
    112
    Dolayısıyla 16,58 seviyesine kadar kısa vade bir sorun görünmüyor. Hala hazır da yükseliş trendinde görünüyor. Kısa vade 19.00 , 23,00 hedefinden sapmış değil.
    Tanrı’nın en büyük ve biricik özelliği zamandan azade olmasıdır. Zaman bizatihi Tanrı’nın kendisidir.

5.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Abi 2 gundur hem ellerindeki mali size gecirdiler diyorsun hem de spek tam mal toplayamadi yazıyorsun..

Zaten ben anlamadim kervan topiginde herkes sifreli sifreli yazarak kendisiine gizem katmaya çalışıyor..

Varsa bildiğiniz bisey yazin biz de öğrenelim

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtanın hareketleri esrarcengiz olursa yatırımcıları da ona benzer haliyle.

6. Hafta sonu için Bodrum dan Kuşadası na gideceğim. Özel araçla yasak, otobüsle serbest. Anlayan beri gelsin.

Kayış kopmuş kayış. Kasnak kafasına göre dönüyor artık. Nereye toslarsa...

7. Piyasaların da kayışı MB. başkanı görevinden alındıktan sonra koptu Bist dikiş tutmaz oldu.

Develer ne yapsın bist in tadı kaçmış.

Tahtada sabır sınanıyor, süzülmeler devam ediyor. Güzel günler için ışık yakacaktır haftaya diye düşünüyorum...
     Alıntı Originally Posted by Ahmt Yazıyı Oku
    Bilanço yaklaşıyor. Veren versin. Uzun vadeli bakanların kazançlı çıkacağını düşünüyorum. Bence tahtada son süzülmeler, yakındır inşallah...

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 166/226 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •