Sayfa 110/226 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
Arama sonucu : 1805 madde; 873 - 880 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sabah iş yoğunluğundan ilgilenemedim. 400 kaldı. Hayırlısı bakalım.

KRVGD günlük

3.  Alıntı Originally Posted by zor Yazıyı Oku
    Bu rakamlardan şansımı deneyecem nasip bakalım...
    16,20 ortalama ile alıp 17,30 ları gördüm ama her halka arzın tavan bozdugu ilk gün yaptığım alımlarda tavanı beklemeden satıyordum. Bu seferde erken satmayayım tavanı göreyim dedim demez olaydım ...o güzelim kar buhar oldu...
    Bu da bir tecrübe olsun eldeki kuş daldaki kuştan her zaman iyidir.
    Güzel para girişi oldu bakalım yarın açılışı 16 ve üzeri yaparsa iyi olur....nasip
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    DAĞITIM BELLİ OLDU SADECE 9 TL DEN EMİR GİRENLER TALEP ETTİĞİ LOTUN %2,925i KADAR LOT ALACAK
     Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    daha yüksekten tahtadan halkımıza arz edecekler....

kendi internet sitesinden görülebilen 9 aylık finansalları çok iyi değil...

yurtiçi sürümden kazanan düşük kar marjlı BİM ve A101 gibi şirketlere satış yapan yapan bir firmanın bu kadar yüksek kar marjı yapabileceğini bugüne kadar hiç düşünmemiştim...inşallah bu güzel finansalların devamı gelir...ama 9 aylıklar beni işkillendirdi...

brüt karın azımsanmayacak kadar bir kısmı stok artışından geliyor...yurtdışı cirosunda bir artma da göremedim...
    --algıyı iyi vermişler...

--eskiden lunaparklarda( 70 li yıllarda), bul karayı al parayı ya da topu bırakıp geri dönüşte uçlu sigaraya çarparsa sigarayı aldığın sarkaç numaraları vardı.....kendi adamları gelir çok basit hareketlerle parayı ve sigarayı götürürdü...seyredenler de çok basitmiş diye kuyruğa girerdi. sonra genelde 9 un biri kazanabilirdi....

--esen mesen kıytırık 1-2 tane göstereceksin....sonra.....ayni numara olmasın aman dikkat edin...

--yıl olmuş 2021 değişen bir şey yok...

--halka arzda alamadık diye tahtadan alırsanız...büyük ihtimalle aldığınız elinizde kalacaktır....

--tavsiye mavsiye içermez...kendime yazdım...
    .................................................. ........

.................................................. ........
    Sn ft-2, yukarıdan arz edilen birşey yok. Hala muhafazakarlık yapıyorsunuz. Binlerce yatırımcının az ya da çok maliyeti 9 lira ile 15,91 lira arasında. 9 liradan alan binlerce yatırımcı bugün %70-80 karla risksiz bir şekilde 17 liralardan malları yeni sahiplerine teslim etti. Belki de bunlardan birisi sizsinizdir. Bugünkü kapanışta facia değil. -0,63% sadece. Yarın belki buralarda dolanırsa yine isteyen istediği yerden alır ve satar. Hala neyin mücadelesini veriyorsunuz anlayabilmiş değilim. Spekülasyon yaptı binlerce yatırımcı ve kar elde etti. Buradan yüksek pozisyon açan olursa aldığı riskin zaten farkındadır.

6.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Sn ft-2, yukarıdan arz edilen birşey yok. Hala muhafazakarlık yapıyorsunuz. Binlerce yatırımcının az ya da çok maliyeti 9 lira ile 15,91 lira arasında. 9 liradan alan binlerce yatırımcı bugün %70-80 karla risksiz bir şekilde 17 liralardan malları yeni sahiplerine teslim etti. Belki de bunlardan birisi sizsinizdir. Bugünkü kapanışta facia değil. -0,63% sadece. Yarın belki buralarda dolanırsa yine isteyen istediği yerden alır ve satar. Hala neyin mücadelesini veriyorsunuz anlayabilmiş değilim. Spekülasyon yaptı binlerce yatırımcı ve kar elde etti. Buradan yüksek pozisyon açan olursa aldığı riskin zaten farkındadır.
    Dediklerinize katiliyorum sn. mzffr. Bu piyasada 17 yıllık bir geçmişim var. Bu 17 yılda son 1 yıl kadar iştahlı bir piyasa görmedim. Son 1 yila kadar ft-2 nin dedigi gibi oluyordu işler. Yani tavan tavan giden taban taban geri geliyor ve yukaridan alanların elinde kalıyordu mallar.

Ama artik piyasa eski piyasa değil işler değişti. Şimdi tavan tavan giden gittigi yerde kaliyor herkese alim satım firsati veriyor. Haa bu ne zamana kadar devam eder bilemiyorum ama tüm dunyada düşük faiz ve piyasada bol para oldugu sürece devam edecek gibi.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. krvgd da iyi pompa dönüyor. hemide cokomelli pompa

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

ANKET-BIST100 Endeksi'nin güne alımlarla başlaması bekleniyor

Analistlerin BIST100 Endeksi açılış fark değerine ilişkin medyan
    tahmin +4,56 ortalama tahmin ise +5,03 puan oldu.
    Foreks'in 26 aracı kurum analisti ile yaptığı ankette, en yüksek
    beklenti +15,03 puan olurken, en düşük beklenti ise -6,56 puan olarak
    gerçekleşti.
    Ankete katılan 26 analistin 23'si pozitif, 3'ü ise negatif açılış
    tahmininde bulundu.
    BIST 100 Endeksi, dün günü 17,85 puan artışla 1388,55 puandan
    tamamlamıştı.
    NOT: Foreks Haber Merkezi tarafından günlük düzenlenen BIST100
    Endeksi açılış anketine katılmak isteyen yatırım uzmanları
    [email protected] adresine başvuru maili gönderebilir.

Medyan : +4,56
    Ortalama : +5,03
    Maksimum : +15,03
    Minimum : -6,56
    Katılımcı: 26[(+)23(-)3]

Foreks Haber Merkezi ( [email protected] )
    http://www.foreks.com
    http://twitter.com/ForeksTurkey

(15/12/2020 - 09:17:38)

Sayfa 110/226 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •