Sayfa 126/169 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

Besimbey oğluna özel emirle sattı
    Bunun kıymeti yoktur.
    Neden yaptı bu satışı acaba o önemlidir
    Bir amacı varmı yoksa sıradan bir işlemde olabilir

2. fener de 10 kişi kaldı,,

okaça nerde oynuyor bilmiyorum.

özil tırnağı olamadı..

bu hafta işimiz zor..

ytd..

3. Kardeşim sen rüzgar yapıyosun yok ordan aldım burdan sattım senin burdan aldım burdan sattım dediğin yerlerden senin elimde vsr olan dediğin lotlar dönmedi hem bu kadar lotu olan adam burda bu kadar lotum var demez sen anca bilmeyene gider yaparsın adam seninle iddaya girse gösteremiyceksin o yüzden sen kenarda oyna boş konuşupta milletin aklını bulandırma 3.20 den akdere satıcak sen mi alıcan sen kimsin akderede sana vericeği lotu 100 kere satın alıcak para var adam sadece spk ya 22 milyon ceza ödedi güldürme kendine milleti git sen göz altında olan hisselere yorum yap hadi YTD

4.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Kardeşim sen rüzgar yapıyosun yok ordan aldım burdan sattım senin burdan aldım burdan sattım dediğin yerlerden senin elimde vsr olan dediğin lotlar dönmedi hem bu kadar lotu olan adam burda bu kadar lotum var demez sen anca bilmeyene gider yaparsın adam seninle iddaya girse gösteremiyceksin o yüzden sen kenarda oyna boş konuşupta milletin aklını bulandırma 3.20 den akdere satıcak sen mi alıcan sen kimsin akderede sana vericeği lotu 100 kere satın alıcak para var adam sadece spk ya 22 milyon ceza ödedi güldürme kendine milleti git sen göz altında olan hisselere yorum yap hadi YTD
    Vakti zamanı geldiğimde buraya ekstre atarak bu söyledikleri sana bırak yalatmayı yedireceğim.Ben sabırlıyım.Senin bırak tahtayı dünyadan haberin yok.Dediklerimin zamanı gelsin,patrona şirkete bedduaya başlarsın tipik ky gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Besimbey oğluna özel emirle sattı
    Bunun kıymeti yoktur.
    Neden yaptı bu satışı acaba o önemlidir
    Bir amacı varmı yoksa sıradan bir işlemde olabilir
    Pay alım tebliğine baktım bu güne kadar olası sermaye Azaltımda Çagrı yükümlülüğü muafiyet yok..

Tek aklıma gelen sermaye azaltımı sonrası Besim tibuk payı %50 aşacak olması nedeni ile 6 milyon adet satış olması

kafa karışıklıgı olmasın Besim tibuk sattıgı tarihte yoktu hafta sonu gelen tebliğ de Muafiyet var
    Son düzenleme : elfidaa; 18-10-2021 saat: 11:16.

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Merit 5 liradan 450 liraya gittiğinde netholding kar mı yazdı da şimdi kar yazacak.150 milyon sadece yabancı para cinsinden borcu var.Kur farkından gelecek zarar faaliyetden gelecek zarar defter değerini eritmeye devam edecek.Hadi diyelim yeniden değerleme yaptılar,herkes yüksek bekliyor,Orlandonun dediği gibi ya düşük çıkarsa,satılık bankalara geçmiş onlarca otel varken euro bazında düşük çıkarsa değerlemeler ne olacak.Herkesin atladığı bir nokta var.Hisse 1 lira olmuş 10 lira olmuş Besim Tibuğun umrunda olmaz.Düşükten alıp kaçmaya bakıyor adam.Kayıtdışı geliri sana bana yedirir mi hiç.Merit neden gidiyor.Hisse toplu,oyuncusun eli rahat dışarda mal yok,kafaya yeme riski yok.Nethol öylemi,hazirunda en az lotu olan adamın en az 1 milyon malı var.Genel Kurula gittiğimde listeye imza atarken göz gezdirdim.Zaten o liste kapta da var.Hissenin eskileri burada yazanlar bilir,Figen hanımın yanında oturan Mustafa bey de bilir.Kendisi uzun zamandır yok.Onun görüşlerinide alsak fena olmaz hani.Yoksa satıp gitti mi,Başka yerlerde okuyorum yazılarını,Başka bir rota da mı yol alıyor acaba kendisi.

Sevgili Okacha,

Haklısın artık bu Net Holding forumunda yazmıyorum , sebebi de belli.

Tekfen forumunda çok bilgili ve haklı olarak fikir sahibi aynı zamanda saygılı insanlar var.

Forumu okurken keyif alıyorum.

Ne yazık ki Net holding formunda kavgadan başka bir şey yok.

Benden size bir tavsiye ,
    bu foruma uzun yıllardır yazan bilgi sahibi olan insanları , hissenin değeri düştü diye üzmeyin.
    Bütün hissedarlar masanın aynı tarafında oturuyorsunuz.

Bölünmemiş hali ile 10 tl den Merit hissesini ben tavsiye ederken bana kağıtmı pazarlıyorsun diyen zihniyet şimdi uzaktan Merit tahtasını seyrediyor.
    Tren kaçtı artık ama ben oturmuş kahvemi içiyorum.

Net Holding hissesi ile ilgili kağıtlarımı satıp satmadığımı genel kurulda herkes görür.

Net Holding hissesi ile ilgili hiç bir yorum yazamaya da niyetim yok artık , ancak ara sıra girer yazılanları okurum.

Herkes kaderini yaşasın , bu daha doğru olur. Kimseyi yanıltmak istemem.

Yatırım tavsiyesi içermez.

7.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Sevgili Okacha,

Haklısın artık bu Net Holding forumunda yazmıyorum , sebebi de belli.

Tekfen forumunda çok bilgili ve haklı olarak fikir sahibi aynı zamanda saygılı insanlar var.

Forumu okurken keyif alıyorum.

Ne yazık ki Net holding formunda kavgadan başka bir şey yok.

Benden size bir tavsiye ,
    bu foruma uzun yıllardır yazan bilgi sahibi olan insanları , hissenin değeri düştü diye üzmeyin.
    Bütün hissedarlar masanın aynı tarafında oturuyorsunuz.

Bölünmemiş hali ile 10 tl den Merit hissesini ben tavsiye ederken bana kağıtmı pazarlıyorsun diyen zihniyet şimdi uzaktan Merit tahtasını seyrediyor.
    Tren kaçtı artık ama ben oturmuş kahvemi içiyorum.

Net Holding hissesi ile ilgili kağıtlarımı satıp satmadığımı genel kurulda herkes görür.

Net Holding hissesi ile ilgili hiç bir yorum yazamaya da niyetim yok artık , ancak ara sıra girer yazılanları okurum.

Herkes kaderini yaşasın , bu daha doğru olur. Kimseyi yanıltmak istemem.

Yatırım tavsiyesi içermez.
    üstat ben yeni yılda..merit kıbrıs tayım...21-22..

sende ordaysan grslm..

ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    üstat ben yeni yılda..merit kıbrıs tayım...21-22..

sende ordaysan grslm..

ytd.
    Yeni geldim Merit Royal den ama 29 ekimde Bulgaristan Merit Mosta dayım ben seni beklerim kısmet olursa....

Sayfa 126/169 İlkİlk ... 2676116124125126127128136 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •