Sayfa 142/169 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Sevgili ispartakus,

İyiyim şükürler olsun...

Artık forumda aylardır yazmıyorum yalnızca 10-15 günde bir girip son sayfaya bakıyorum,

Bilgi sahibi olmayanların fikir sahibi olduğu, küfür ve tehditlerin yeri olmuş bu forum.

Adam gibi buraya doğruları yazan 3-5 kişi vardı forumda onları da kaçırdılar .

Ben doğru yatırımcılar ile özelden hepsi ile zaten görüşüyorum.

Bu foruma ben Merit i bölünmemiş hali ile 7 Tl den , Net Turizmi 1 Tl den yazarken beni itham ettiler.

Merit 70 katı , Nettur (bugünkü adı ile Nthol) 6 katı gitti.

Dolar bazında eriyen Bist istanbul da ben para kazandım Net holding iştirakleri sayesinde.

Allah Besim Tibuk ve Net Holding yönetiminden razı olsun.

Dilerim bu yıl 400 tl den Merit ve 7 yıl önce 1.90 Usd den Net Holding alan arkadaşlarımızda zararlarını çıkartıp para kazansınlar.

Yatırım Tavsiyesi değildir.
    sayeniz de ben de para kazanmıştın teşekkürler, siz g.b. değerli yorumcuların forumdan uzaklaşması üzüntü verici

2.  Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    Hissedarı olduğum Net Holding AŞ, 15 Temmuz darbe girişimden dolayı değişen hisse geri alım tebliğinden faydalanarak şirketin % 40 hissesini borsadan geri almıştır.Bu alım için döviz kredisi kullanılmış,şirket hem kur riskine hemde kredi maliyetine maruz kalmıştır.Şirket yönetim kurulu başkanı Besim Tibuk’un ve şirketin yapmış olduğu yüksek oranda alım ve geri alımlar şirketi ucuza ele geçirme projesidir.Geri alınan payların elden çıkarılması için istenen 2. ek süre Kurulunuz tarafından reddedilmiştir.Bu hisseler şirketin kap’ta ilan ettiği gibi 31.12.2021 tarihine kadar ya sermayeden düşülecek yada kurumsal fonlara satılacaktır.Tibuk ailesinin yatırımcınında hakkı olan parayla borsadan topladığı bu hisseleri yabancı fonlara satma istediği bulunmamaktadır.Eğer ki satış olacaksa bu hisseler Tibuk ailesi ile ilişkili kişilere defter değerinin altında devredilecektir.Şirketin şuan ki piyasa değeri 310 milyon dolardır.Şirketin kataloglarında sadece KKTC deki varlıkları 1 milyar doları aştığı belirtilmiştir.Bu değerlemenin içerisinde yurtdışı yatırımları ve başlangıç aşamasında olan Muğla-Milas projesi bulunmamaktadır.Bu mağduriyeti önlemek adına kurulunuz tarafından geri alınmış payların satışı öncesi şirket varlıklarına değerleme yaptırılarak ( başlangıç aşamasında olan Muğla – Milas projesinide içine katarak ) şirket gerçek piyasa değerinin belirlenmesini sağlamak ve yaşanacak haksızlıkları önlemek ben ve benim gibi yatırımcıların öncelikli istediğidir.Net Turizm ve Net Holding birleşmesinde yatırımcıların hakkını koruyan Kurulunuz,yine aynı hassasiyetle davranarak biz yatırımcıların hakkını korumasını tarafınızdan rica ederim.Saygılarımla.
    güzel bir yazı.başvurmak lazım...

3. 144 mi lot kerim tibuka 570 tl sen devredilmiş

tanıştınmı besim amca ile
     Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Yav he he...sende göreceksin bokaca gibi

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Sevgili ispartakus,

İyiyim şükürler olsun...

Artık forumda aylardır yazmıyorum yalnızca 10-15 günde bir girip son sayfaya bakıyorum,

Bilgi sahibi olmayanların fikir sahibi olduğu, küfür ve tehditlerin yeri olmuş bu forum.

Adam gibi buraya doğruları yazan 3-5 kişi vardı forumda onları da kaçırdılar .

Ben doğru yatırımcılar ile özelden hepsi ile zaten görüşüyorum.

Bu foruma ben Merit i bölünmemiş hali ile 7 Tl den , Net Turizmi 1 Tl den yazarken beni itham ettiler.

Merit 70 katı , Nettur (bugünkü adı ile Nthol) 6 katı gitti.

Dolar bazında eriyen Bist istanbul da ben para kazandım Net holding iştirakleri sayesinde.

Allah Besim Tibuk ve Net Holding yönetiminden razı olsun.

Dilerim bu yıl 400 tl den Merit ve 7 yıl önce 1.90 Usd den Net Holding alan arkadaşlarımızda zararlarını çıkartıp para kazansınlar.

Yatırım Tavsiyesi değildir.
    Hala bu adamlardan Allah razı olsun diyor musunuz?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. SPK müdahele etmelidir.

Güncel değerleme yapılmadan, bu kadar ucuz fiyata satılması resmen peşkeştir.

Şirketin yüzde 25'i 70 milyon dolar kadar ucuz olamaz.

Kurumsal alıcılarla görüşülmeden ailesel satış daha doğrusu peşkeş olmuştur.
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

Alıntı Originally Posted by zarbo Yazıyı Oku
    SPK müdahele etmelidir.

Güncel değerleme yapılmadan, bu kadar ucuz fiyata satılması resmen peşkeştir.

Şirketin yüzde 25'i 70 milyon dolar kadar ucuz olamaz.

Kurumsal alıcılarla görüşülmeden ailesel satış daha doğrusu peşkeş olmuştur.
    SPK.oluru olmadan bu iş olmaz zaten.
    Birşey çıkmaz şikayetten
    Sağlıklar

8.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    SPK.oluru olmadan bu iş olmaz zaten.
    Birşey çıkmaz şikayetten
    Sağlıklar
    "Yapılacak satış işleminin Toptan Alış Satış İşlemleri prosedürü çerçevesinde Şirketimiz aracılığıyla 28 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi için Borsa İstanbul A.Ş.'ye bugün başvuru yapılmıştır."

SPK kurumsal yatırımcıya satış için izin vermişti.

Yarın borsada Kerem TİBUK'a satış yapılacak..
    Asla ve kat'a yatırım tavsiyesi değildir.
    Foruma yeni üye olmuş, bende hisse yok ama sizi uyarıyorum deyip ısrarla hisse aldırmaya ve sattırmaya çalışanlara asla itibar edilmemesi tavsiye edilir.

Sayfa 142/169 İlkİlk ... 4292132140141142143144152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •