Sayfa 2/169 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 9 - 16 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Sn metin Oktay hande hanımla bir daha görüşme imkanınız olursa bu ülkede taşınmaz değerleme şirketlerinin olduğunu bunların hertürlü gayrımenkulün taşınmazın arsanın hangi aşamada olursa olsun isterse %99 u tamamlanmış olsun isterse daha hiç başlamamış olsun varlığın değerini tespit edip rapor sunuyorlar şirketler bilançolarında kullansın diye bunu hatırlatın
    Sn Kılavuz,

En son cuma günü yatırımcı ilişkilerinden bu konudaki son durumu rica ettim. Bu konunun gündemlerinde olduğunu ve doğru kararı vermek adına bazı kişi ve kurumlarla değerlendirme yaptıklarını belirttiler.

Ben de faaliyet raporunda zaten 19% hakkımız için geçmişte Lotus Değerleme A.S'nin 350 milyon usd civarında bir değer tesbit ettiğini ve sadece bu raporun güncellenmesinin yeteceğini belirttim. Bu sene kur kaynaklı ciddi zararımız olduğunu ve bu sayede özkaynaklardaki erimenin önüne geçileceğini vurguladım.

Eğer söyledikleri doğruysa ve bu konuda bir niyetleri varsa sene sonuna güzel bir sürpriz hazırlayabilirler. Gerçi bu sürpriz gerçekleşse bile hisse hareket etmeyip pd/dd 0.20'de kalırsa da şaşırmam. Pilotun keyfi önemli

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bodrumda satılan arsaların 3 4 katına satıldığını ve arsa kalmadığını söyleyen emlakçılar varken 12 000 000 m2 arsaya 350 milyon usd biraz az değil mi Çanakkale küçükkuyu da 1 hafta önce 1600 m2 yere 3 milyon TL para istediler o da sahile sıfır değil sahil otel yol yoldan sonra belediyeye ait bir arsa ardından vakıflara ait bir arsa ardından satılmak istenen arsa ve üç milyon lira Bodrum nireee küçükkuyu nire arsa fiyatları kıyaslanamaz bile birde net holün arsası 12 milyon kare istediğin projeyi yap + milyon m2 sahil şeridi var kendine ait
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Ayrıca zengin paraya acımayan İstanbullular bodrumda veya güneyde diyelim anasına babasına kalacak yer bakıyor kışı güvende geçirsinler diye bölgede şömine de yakacak odun bulamıyorlar geçen sene tonu 350 400 TL olan odun şimdi 800 ila 1000 TL kış yeni başlamışken yakında bu fiyatada kalmıyacak odun fiyatları bile geçen seneye göre 3 katlamışken bizim arsa ucuza gitmesin
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Yanlış anlama olmasın, 350 m usd arsanın değeri değil, o arsaya geliştirilecek olan projedeki 19% gelir payının ederi. Ağaoğlu 20 milyar ciro projekte ediyordu, buna göre 3.8 milyar TL NTHOL payına düşen rakam olur. Bunu günümüze DCF olarak indirirsek yaklaşık 3 milyar TL değer çıkar. Yani usd 400 m usd civarı bir değere tekabül eder 19luk pay. Tabi tüm bu senaryo projeye start verilirse olur. Araplar bu tarz projelere gerçekten sıcak bakıyorlar. Inşallah kısa zamanda gerçekleşir de pilotun keyfini beklemek zorunda kalmayız.
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bodrumda satılan arsaların 3 4 katına satıldığını ve arsa kalmadığını söyleyen emlakçılar varken 12 000 000 m2 arsaya 350 milyon usd biraz az değil mi Çanakkale küçükkuyu da 1 hafta önce 1600 m2 yere 3 milyon TL para istediler o da sahile sıfır değil sahil otel yol yoldan sonra belediyeye ait bir arsa ardından vakıflara ait bir arsa ardından satılmak istenen arsa ve üç milyon lira Bodrum nireee küçükkuyu nire arsa fiyatları kıyaslanamaz bile birde net holün arsası 12 milyon kare istediğin projeyi yap + milyon m2 sahil şeridi var kendine ait
    SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İlk üçgen 18 barla oluşuyor 18. Barda üçgeni aşağıya kırıyor. Son üçgen oluşumunda 25 bar var. 20 günlük HO güçlü destek. SAR ın 20 günlük hareketli ortalamaya yaklaşması keyif verir, keserse zevk alırız

bir kaç gün içinde d*****n kuyruğu kopar. Her iki haldede alım satım veya tutma kararını kendimiz verdiğimiz için eyvallah deyip yolumuza bakmamız gerekiyor. Yani besim bey veya hande hanım gelip sizin adınıza al tuşuna basmadı inanın satmanızada engel olmazlar.

Burası borsa hani bi laf varya hem ayranım dökülmesin hem ................ derseniz burada pek işiniz olmaz.

Ayrıca bu tahtada kim patronlar kadar risk aldı çok merak ediyorum geri alım yapılan lotları bi toplayın isterseniz. Veya hiç geri alım yapılmadığını varsayın o zaman oluşabilecek fiyatı düşünün.

Herkese iyi hafta sonları,,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

6. Aksaraycım burda boş yapan biri varsa sensin millette 7 senedir ne ayran içecek ağız ne mindere oturacak........kaldı.patron benim için almıyo 7 senedir bezdirdiği adamların lotlarını aşagıdan alıyo hala bedavadan lot almaya uğraşıyo patron kaç paradan destek atmiş kağıda 1 ile 3 arası 3 ten ne kadar lot aldı o kendi menfatti için alıyo ucuza millete kaptırmamak için atmasaydı destek ben degil kendi zararlı çıkıcaktı yatırımcı için mi aldı sanki alsaya 7 8 liradan 2 liradan herkes alır.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Aksaraycım burda boş yapan biri varsa sensin millette 7 senedir ne ayran içecek ağız ne mindere oturacak........kaldı.patron benim için almıyo 7 senedir bezdirdiği adamların lotlarını aşagıdan alıyo hala bedavadan lot almaya uğraşıyo patron kaç paradan destek atmiş kağıda 1 ile 3 arası 3 ten ne kadar lot aldı o kendi menfatti için alıyo ucuza millete kaptırmamak için atmasaydı destek ben degil kendi zararlı çıkıcaktı yatırımcı için mi aldı sanki alsaya 7 8 liradan 2 liradan herkes alır.YTD
    Değerli arkadaşım o kadar bezdiysen sat çık, eğer 7 senedir bu hissedeysen ve 7 senedir ha bugün yarın diyosan takkeyi önüne koyup düşünmediysen hatayı başkasında aramana gerek yok. Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali Besim senin derdine mi yansın??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

8. Ben 7 senedir beklemiyorum zaten kardeşim 8 aydır bu kağıttayım ben bu kağıdı milli piyango ihalesinden bu yana izlerim benim bu kağıttaki maliyetim ilk 5 e girer sorun bu kağıtta 7 yıldır bekleyenler var adam yatırım yapmış hakkını istiyo ben 8 aydır burdayım alıcağım zamanıda bilirim çıkıcağım zamanıda speğinde seni nerde indiriceğinide bilirim biz burda konuşuyosak 7 yıl bekleyenler için konuşuyoruz piskolojik baskı yapmak için yazıyoruz ayrıca hisseye yatırım yapan herkes patronun umurunda umurunda olmasa 7 senedir yatırımcı beklemezdi patronu sonuna kadar koruyabilir savunabilirsiniz benim umrumda değil ben bu kağıdı alacağım yeri zamanı bildim satacağım yeri zamanıda bilirim.YTD

Sayfa 2/169 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •