Sayfa 41/169 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 321 - 328 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Nethl yükselmiyor mu benim ne moralim bozulacak milyon lotları olanın morali bozulsun. Ben gencim yaşlıların morali bozulsun.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Diyelim ki BIST100 1750 oldu... Bu durumda halâ şirketin 3,33'ten alım yapması mı bekenecek??? Şirket treni kaçırıyor gibi...

3.  Alıntı Originally Posted by bocjo Yazıyı Oku
    Nethl yükselmiyor mu benim ne moralim bozulacak milyon lotları olanın morali bozulsun. Ben gencim yaşlıların morali bozulsun.

yıllardır süründürmüş forumları gezerken 2017'de geri alım haberine rastladım adam 1 kademe bile götürmeden milyonlarca lot almış işin uzmanı, meritte oteli süresiz kapattık algısı yaparak önce düşürdüler sonrasında 2 gündür tavan, yıllardır sabrediyor zaten alsat ile maliyeti belki eksiye düşürdü.

http://www.gazetevatan.com/caktirmad...11015-ekonomi/

2017'de yayınlanan haber o zamanlarda dolaşımdaki lotta çok fazlaymış
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

4. Güzel haber

Şuan dolaşımdaki adet 156m . Bana hep fazla geliyordu bu adet zaten 5 10 m adet olsunki dans kolaylaşsin.. e

Egeen e bakıyorum dolaşımda 1 m janta bakıyorum 2m. Azalması lazım bunların azalması başka türlü zor.

156m adet fiyat 10 olsa, 1.5mlyr 100olsa 15mlyr lazım

Dolaşımdaki adet 10m adet olsa, 100 fiyatta 1mlyr TL ye iş bitecek .

Ben nthol aldığım hesabın şifresini kaybettim

5. Bist100'deki en lanet hisselerden birisin, bir o kadar da sempatik..

Yalnız fibonacci 61,8 - 78,6 çekilme seviyeleri aralığında çok takılma all-in girerler üzülürsün.

6. istediğiniz yapın bende satılık mal yookkk...

7. Aşılar da vurulmaya başlanacak ,bakalım daha neyi bahane edip malı baskılıyacaksın pis düzenbaz.

8. 184 m besim tibukta 221 m şirkette, 100 de eş dostta olsa geriye fazla birşey kalmıyor.Anlamadığım nokta borsanın rekorlar kırdığı bu günlerde senet en azından görmüş olduğu tl zirvesine rahatlıkla getirilebilirdi,4.40 gibi birşey.Turizm uluslararası bir iş olduğundan dolar grafiği geçerli olmalıdır ve ondada hedef 15 tl dir.Bu fiyatlar görülecektir elbette ama bu kadar açgözlülük nedir, tüm lotları toplayıp götürmek nedir.Kefene cep yaptılarda bizim mi haberimiz yok.0,47 pd/dd oranı ile bistin en ucuzlarından birisin ki Bodrum arsası dahil bile değil.Allah gözünüzü toprakla doyurur inşallah.Bugün borsa zirvede kapanıyor *** kağıdı en düşükten kapatmak İçin götünü yırtıyor.*** oğlu ***.

Sayfa 41/169 İlkİlk ... 3139404142435191141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •