Sayfa 52/169 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 409 - 416 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. tabi nthol de bedelli yapsalar şirketin bedelliye katılacak gücü yok.2 yıldır kendi paylarını toplamış kasada...ne satıyor ne yakıyor...
    ondan sonra 1/100 ü etmez yavrusundan para istiyor...
    İnşallah bu yanlıştan bir an önce dönersiniz...ya da inş spk onay vermez bu duruma...
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

2. buradan sonuçla Besim Ağa nın kasadaki %40 nthol paylarıyla ilgili planı sermaye azaltımı değil...
    başka bişey yapacak muhtemelen...valla ben beklerim .Allah ömür verirse londra borsasına mı sokarsın bizi yoksa dow a mı ...
    1 yıldan az süre kaldı...ya nasip!

3.  Alıntı Originally Posted by yatayseyir Yazıyı Oku
    buradan sonuçla Besim Ağa nın kasadaki %40 nthol paylarıyla ilgili planı sermaye azaltımı değil...
    başka bişey yapacak muhtemelen...valla ben beklerim .Allah ömür verirse londra borsasına mı sokarsın bizi yoksa dow a mı ...
    1 yıldan az süre kaldı...ya nasip!
    Bu senenin sonunda ilave süre isteme şansları yok mu tekrardan? Yani bir uzatım daha alamazlar mı?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Bu senenin sonunda ilave süre isteme şansları yok mu tekrardan? Yani bir uzatım daha alamazlar mı?

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sanırım bir kereye mahsus uzatılabiliyordu..
    ama emin değilim...belki olağanüstü durumlar pandemi vs bahane edebilecek bir madde bulurlarsa spk mevzuatında bişey diyemem..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

zıplarken elımden kaçan ender senetlerden.. palaya helal olsun.. 36 zor ama 42 belki senı yakalarım...aylıkta 2 ekim 2017 den buyana ilk defa bır ındıkatörün aktıf hale geldı. güzel süslenmişsin..Tarkan demiş ki yakalarsam...
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. vergi dairesine sunulan rakamlar oldukça iyi....son çeyrek iyi iş çıkarmış gibi görülüyor..
    pandemi bittiğinde ciddi karlar yazması lazım..1.5 milyar satış geliri diyor 2020 için..
    pandemi döneminde oldukça iyi bir rakam..
    yeni oteli de bitirdiklerinde pandemi de biterse yıllık 4..5 milyar satış geliri oluşturabilirler....ortalama yıllık 500...600 m net kar bırakabilir pandemi sonrası...
    hisse başı 1 tl gibi gözükse de kendi paylarına iktisap ettiğinden bu paylara düşen miktar da diğer paylara ait olduğundan 1.5 lira temettü adayıdır bu şirket pandemi sonrası...
    15 tl bekleriz Besim ağa...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. nthol'e BEDELLİ arttırımı OLUMSUZ geliyor.

son anda 42 44 45 yakalayabildik.. günlükteki 4.42 tepesıde gerıde kaldı.. yukarıda 4.69 - 77 - 98 var.. top palada..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 52/169 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •