Sayfa 7/169 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 49 - 56 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. arkadaslar hikaye büyük..

arkana yaslan ve çık ..ajda misali..serdar ortaç mudayim miş orda..

orlando magic...bu sene cok iyi oynadı abd...de..

bunların IQ leri yüksektir..

dikkat derim..

ytd...

2. O arsadan bağımsız olarak (zaten ortada yazılabilecek bir gelirde yok) hissenin 4 üstüne atması lazımdı. Ancak inanılmaz sıkıştırdılar bugünkü hareket şu ana kadar hiç şık olmadı. Bakalım kapanışı bir yapsın görelim,,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Artık yara yara çıkması lazım hiç bir şeye kulak asmadan hacimle
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. %5 falan eksi kapatırsn niyetini tam anlamış oluruz

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Net Holding hissesini taşımamın başlıca sebeplerinden biriside Orlando nun hisseye yatırım yapması idi.

Türkiye de gördüğüm nadide yöneticilerden biridir kendisi.

Dilerim biz küçük yatırımcılar için mantıklı bir sebebi vardır hisselerini satmasının.

Sebebini çok öğrenmek isterdim.

Bilen varsa ve yazarsa çok sevinirim.

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sizin bahsettiğiniz oldu paravan nadide diğer lerine devir yaptı 😄 🤣 Sultan olarak.

6. Bugün satan yok mu 29 milyon hacim olmuş satanlar el kaldırsın orlando da kalmadı o satmamıştır
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Eğer sizin örnekteki şirket arsanın mülkiyetini de karşı tarafa geçirmişse ve karşılığında sadece bir sözleşme yaptıysa IFRS'ye göre muhtemel geliri aktifine kaydeder diye düşünüyorum. Ama biz hem arsayı devretmişiz hem de performans hedeflerini net bir sözleşmeye dayandirmamisiz. Şirket bu yüzden aktife kaydedemem diyor. Yoksa sözleşmede net bir şekilde 10 adet daire ve 1 dükkan gibi net bir performans kriteri olsa o zaman potansiyel getiriyi ölçecek bir referansı olur değerlemecinin.

Ne olursa olsun, ama az, ama çok oradan uzun vadeli de olsa bir gelir gelecek ve bunun bir şekilde aktife kaydedilmesi lazım. Ama Ağaoğlu ile performans kriterleri, cezai müeyyideleri, vadesi vb belli olmayan ucu açık bir sözleşme yapma başarısı gösterildiği için bunu aktifleştirmek mümkün olmuyor.

Bence çok çok uzman birisi bu konuda bir çözüm getirebilir. Yeterki şirket istesin buna muhasebesel bir çözüm bulunabilir diye düşünüyorum.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Metin bey bir şey sormak istiyorum. Firmamız ağaoğluna al atını öperim tımarını deyip anlaşmayı fesh edip arsayı tekrar alabiliyor mu ? Yoksa satarken belli bir ücret alıp ilave olarak kar payı şeklinde mi anlaşıldı

8. Acımız büyük hepimiz çok üzüldük bende duramam artık satıp bi sahil kasabasına yerleşicem bence o bizden önce ümidi kesti pilot uçmaktan vazgeçti uçağı pilot gemiyi ilk kaptan terk etti.yolu açık olsun belki bi gün sahil kasabasında karşılaşırız asıl soru kalanlar mı kaybetti vazgeçenler mi?mesele kalmakta gitmekte değil mesele sattığı gün yüzde 4 yapması malı karşılayan globalin kim olduğu?

Sayfa 7/169 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •