Sayfa 78/169 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 617 - 624 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Eren bey burgan, a1 deki malın tamamı ve iş yatırımın yarısı bunların mı hande hanıma sormak lazım bunların değilse kimin hesapları bu hesaplar deniz yatırımdan yapılan satış veya virman bu hesaplarda birikti eğer bunların ise hisse düşüşe geçtiği tarihte satış yapıldıysa kap nerede yok satış yapmayıp virmanladıysanız niye hisse düşüşe geçtiğinde böyle bir işlem yaptınız ky yı etkileyen bir işlemde budur yok bu hesaplar bunların değilse ve satış işlemiyse kim sattı ve kimin hesabında toplandı veya yine bu hesaplar bunların değilse ve virman yapıldıysa yine şüpheli bir işlem çünkü ky yı satışa iten bir işlem olmuş oluyor ve bu hesap tanıdık kişilere mi ait eger öyleyse yine araştırılmalı söylediğim işlemler aşağı yukarı 20 25 milyon hisse az buz bir rakam değil
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Besim hisse alıyor yine 1 milyon mal alır 300 milyon zarar açıklar ky yı bir müddet daha hissede tutar bir daha ki bilanço ya kadar iki tane daha alım ya yapar ya yapmaz bu arada iş tuttukları malı yine ky nın kafasına verir de verir geçen seferin senaryosu buydu

3. İçinizden geçenleri söyleyin tutmayın kendi kendinize içerlerseniz hasta olursunuz genel kurulda da suratlarına söyleyin hakediyorlar çünkü

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    İçinizden geçenleri söyleyin tutmayın kendi kendinize içerlerseniz hasta olursunuz genel kurulda da suratlarına söyleyin hakediyorlar çünkü
    Şeytan bile görmesin o nursuz suratlarını...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Bürüt deki hissem bile bundan daha iyi bürütte bile kazandırıyor bu da bokuyla oynamaya devam

6. Muğla ili, Milas ilçesinde bulunan arsa ve araziler üzerinde yapılacak Milas Projesi kapsamında, "Düzenlenme Şeklinde Taşınmaz Satış Vaadi ve Hasılat Paylaşımı Esasına Göre İnşaat Sözleşmesi" Net Şirketler Grubu ile Ağaoğlu Şirketler Grubu arasında 2006 yılında imzalamıştır.
    Bu sözleşme kapsamında, Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun 2014 yılı Temmuz ayında grubumuza yaptığı bilgilendirme ile Milas Projesi hakkında bazı bilgiler verilmiş ve devamında Çevre Etki Değerlendirmesi Raporunun (ÇED) hazırlandığı ve onay beklendiği açıklanmıştır. Bu bilgi 24.07.2014 tarihinde Özel Durum Açıklaması ile kamuya duyurulmuştur.
    Bu defa, Ağaoğlu Şirketler Grubu söz konusu raporla ilgili olarak, ÇED Olumlu Belgesi'nin verildiğini bildirmiştir.
    Kamuoyuna duyurulur.

7. Hadi hayirlisi...

8. Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Sayfa 78/169 İlkİlk ... 2868767778798088128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •