Sayfa 24/169 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 185 - 192 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    anladıysan mesele yok...

nedeninide bir gün anlarsın..

o gün sana nedenini yazarım..

ytd.ytd...
    Bak arkadas adım sanım kim oldugum belli benim birgün sende aynı sekle bürünürsen konusuruz istedigin herseyi...

O güne kadar sıçan deliği 5 para...

2. Şurda yazan adı sanı belli 2 kişiyiz Mustafa ve ben...

Ama şıracı ile bozacı biziz he mi?

Bunu diyenlere bak gül...

3. gülelim bari ..istedin ya..

seni cimcime..

4. Eozdemir...Besim Beycimm��
    Mdinçel...Hande Hanımcım��
    Yıllardır kazanan yok gibi...
    Bunlar canımmm...cicimm...canımmm...
    Yazık!!!

5. Tahta iş hanı gibi olmuş kafasına esen girip 10 15 kademe yukari aşağı yapip çıkıyo ara sira patron girip 3 5 lot alip kapa geri alim yaptim diye haber veriyo he diyo bu oyalar 1 ay daha umut olur bizim yatırımcıya diyo kaç senedir bu borsadaydım tecrübe etmiş olarak konuşuyorum 1 iyi 1 kötü bisey var iyi olan 3.10 3.30 civarı iyi yattı bu yeni bir yukari hareketin habercisi kötü olanda bu tahta çok dillendi bu tahtanin ucuz oldugunun kaldıginin herkes farkinda bu kadar dillenen kagitta gitmez genelde yani gidecek kagit bu kadar dillenmez beklemez yolcu istemez ve kagit 4.50 den sonra izlemesi çok keyifli bir tahta olucak kesinlikle kendi görüşüm olup YTD

6. 1 yıldır hem şirket hem bizim için kötü bir yıl oldu bu corona illeti bazı sektörleri 30 yılda gelemeyecekleri fiyatlara getirdi nthol gibi turizmle bire bir ilişkili kağıtlarıda bırakın yükselmeyi her an batma korkusu yaşattı. ama ben bir sağlıkcı olarak güzel günlerin bizi beklediğini rahatlıkla söyleyebilirim dünya da bunun farkında petrol fiyatları ekonominin tansiyonu gibidir. bakın 49 dolara yerleşti yarın ingilterede aşılama başlıyor en kötü aşı bile coronadan iyidir bunu bilin ister yaptırın isterseniz ölün o sizin seçiminiz ben hem çin aşısını yaptıracam hemde 2- 3 sonra fhazır biontec aşını bunlardan bize ne diyebilirsiniz ama bu üç ay içinde nasıl dandik gıda firmaları ilaç firmaları konjuktürü kullanıp fiyatlarını akıl almaz yerlere getirmişlerse turizm kağıtları da benzer hareketleri yapacak bu ara yazdıklarım beni bağlar

7.  Alıntı Originally Posted by redstone Yazıyı Oku
    Eozdemir...Besim Beycimm��
    Mdinçel...Hande Hanımcım��
    Yıllardır kazanan yok gibi...
    Bunlar canımmm...cicimm...canımmm...
    Yazık!!!
    Ne diyeyim dedem yasında adama Besim mi diyeyim?

Tanımadıgım kadına adıyla mı hitap edeyim?

Siz günlük hayatınızda öyle mi yapıyorsunuz?

8. Daha once de defalarca yazdim,.. goruntu o ki deniz bitmis... merit satiyorlar,.. Onceleri evet cok iyi nakit yaratma kabiliyetleri vardi, parayi yuzduruyorlardi, ama simdi paralar gomulu,.. kredi de var,.. dun meritin takasina gore 200 bin lot alim yapmis sirket,.. bir o kadar daha para var simdilik, ama mutlaka 3.19 ustune atip kalici olmali.... Ben kotuluklerini istemiyorum, kendi ayagima sikmak olur,.. insallah durum duzelir, bir turlu haber , asi, vs.. hak ettigi yerlere gelir... yoksa bu oz sermaye ile batacak hali yok bence... 2021 nethol yili olsun...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

Sayfa 24/169 İlkİlk ... 1422232425263474124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •