Sayfa 130/169 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Bayılıyorum bu forumu okumaya, herkesin ajandası o kadar belli ki...

2.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Sn okocha yi İSKUR sayfasından tanırım.olumsuz yaza yaza hisseyi 7000tl den 570000tl e çıkardi. ayagi ugurludur.tum nthol yatırımcılarına hayırlı olsun simdiden
    Ya abi sen bırak onu ciddiye mi alıyon o gitsin investingte yazsın orda onun gibi bi çok saçmalayan adam var bu ara fenerliler sağlıklı düşünemiyo zaten kardeşim sen okocha ismini değiştir 7 sıfır yap böyle daha kolay hatırlarlar seni pazartesi bi cıgara yak öyle izle tahtayı YTD

3.  Alıntı Originally Posted by fabrikator Yazıyı Oku
    Sn okocha yi İSKUR sayfasından tanırım.olumsuz yaza yaza hisseyi 7000tl den 570000tl e çıkardi. ayagi ugurludur.tum nthol yatırımcılarına hayırlı olsun simdiden
    Bizde notunu vermistik. Bilgilendirme icin tesekkurler. Aramizda hisse toplayip 3.20 den okaca ya verelim. Fazla uzulmesin..

4. Kardeşim aptalmısınız cahilmisiniz bilemedim.İşkur da akp işbankın chp hisselerine el koyacak bize de ödenmemiş temettüleri verecek diye derin hissenin gazı ile hayaller kurdunuz.Ne oldu derin hisse topladı twitterda paylaştı birlikte hareket ettiği iş adamlarıyla hepinizin eline verdi.Şimdi akpnin hisselere çökme işi olmayınca imha hayalleri başladı..Genel kurulla alınmış karar tescil edilmiş üzerinden yıllar geçmiş şimdi dava peşinde koşuyorlar.Davalar takır takır düşüyor.Gelelim nethole,hisseye girenden çıkandan tahtada olanlardan haberiniz yok ben yazmasam.aval aval fiyata bakıyorsunuz neden düştü neden yükseldi diye.Ben paramı kazanırım her zaman.Kimseye de birşey ispatlamak zorunda değilim.Buraya bir daha da yazmama da gerek yok.22 eylülden bu zamana kadar takasa bakan benim gücümü anlarda sizde o kafa nerde.Cuma akdere sattı satarken ky de aldı.Pazartesi cuma gelen sermaye azaltımı haberi ile yukarı açarlarsa akdere elinde kalanları gelenlerin eline verir benden size son kıyak da bu olsun.Ondan sonra ağlamayın.Kimseyle muhatap olmam.İşkur sayfasında doları 6 liradan aldın diye benimle dalga geçenler eriyen TL ve hisseleriyle şuanda başbaşa.TL çöp oldu olmaya da devam edecek.Ağlayanın malını çatır çatır alacağım günü geldiği zaman.

5. Geri alınan payların sermaye azaltımı yoluyla eritilmesi kararı bana 2015 yılında akfen holdin'in geri alım kararı açıklaması sonrasında sermaye azaltımı ile bu hisseleri eritmesi 2016 yılında'da borsa kotundan gönüllü çıkması olayını hatırlattı,ilgilenlerin araştırmasını öneririm...!

6.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Kardeşim aptalmısınız cahilmisiniz bilemedim.İşkur da akp işbankın chp hisselerine el koyacak bize de ödenmemiş temettüleri verecek diye derin hissenin gazı ile hayaller kurdunuz.Ne oldu derin hisse topladı twitterda paylaştı birlikte hareket ettiği iş adamlarıyla hepinizin eline verdi.Şimdi akpnin hisselere çökme işi olmayınca imha hayalleri başladı..Genel kurulla alınmış karar tescil edilmiş üzerinden yıllar geçmiş şimdi dava peşinde koşuyorlar.Davalar takır takır düşüyor.Gelelim nethole,hisseye girenden çıkandan tahtada olanlardan haberiniz yok ben yazmasam.aval aval fiyata bakıyorsunuz neden düştü neden yükseldi diye.Ben paramı kazanırım her zaman.Kimseye de birşey ispatlamak zorunda değilim.Buraya bir daha da yazmama da gerek yok.22 eylülden bu zamana kadar takasa bakan benim gücümü anlarda sizde o kafa nerde.Cuma akdere sattı satarken ky de aldı.Pazartesi cuma gelen sermaye azaltımı haberi ile yukarı açarlarsa akdere elinde kalanları gelenlerin eline verir benden size son kıyak da bu olsun.Ondan sonra ağlamayın.Kimseyle muhatap olmam.İşkur sayfasında doları 6 liradan aldın diye benimle dalga geçenler eriyen TL ve hisseleriyle şuanda başbaşa.TL çöp oldu olmaya da devam edecek.Ağlayanın malını çatır çatır alacağım günü geldiği zaman.
    ne derinhisse , ne yiğit bulut ne de sayın erdoğan işbankası dememişken ben iskur sahibiydim. alma sebebimde miras yolu ile hisse sahibi olup atalarının satmamalarını tavsiye alan ortaklardan haberdar olmam ile akbank ve garanti kurucu hisse imha operasyonlarıydı.

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Sermaye azaltımında çağrı olmaz,sermaye azaltımı olacağını sanman,alt metinde talipli çıkarsa satarım diyor.Akdere basmaya başladı,eee siyasi ortamda çok gerginleşecek.Sedat Peker seks kasetlerini yayınlayacağını söylüyor.İçinde Bilge Lider Devlet Bahçeli Akpli Bakanlar Milletvekilleri ve eski maliye bakanı damat da var.Dolar 15-20 lira olacak hisseler pul olacak.Sedat Peker ben yandım sizde yanaksız der.Pazar 20:00 de deli çavuş da merakla bekliyorum.Zilleri takiverip oynayıverin gariiii,şıkıdım da mıkıdımm şıkıdımmm gariiii.Akp elden gidiyeahhh gariiii gari de gariiii.
    bir kanun kacağından medet umarak devletin hazinesinin erimesine halkın fakirleşmesine sevinmekte ancak size yakışır.

8. nthol sayfasında okocha ile iskur hissesi üzerinden atışmamız için siz değerli nthol ortaklarımdan özür diliyorum. naçizane tavsiyem sabırlı olup henuz defter değerini bulmamış bu hisseye sahip çıkmalarıdır.

Sayfa 130/169 İlkİlk ... 3080120128129130131132140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •