Sayfa 77/169 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 609 - 616 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Her sene aynı hikayeler...her genel kurulda aynı teraneler...adamlar sahtekar olduktan sonra ve hissesine sahip çıkmadıktan sonra anca duvara konuşursunuz genel kurulda...kötü niyetliler...iyi niyetli olsalar hisseyi 6.14 den buralara getirmezlerdi...haa zaten eğer durum kötü idiyse o zaman neden 6.14 e götürdün kardeşim...geçen yılki şartlarla bu yılki şartlar aynı..pandemi vs...demek ki bunlar hep yaptıkları gibi hisseyi yukarı basıp milletin dişinden tırnağından artırdığı üç kuruşa göz dikip millete mal kitliyorlar sonra da aşağı basıp topluyorlar....bunların yatacak yeri yok...zaten o ihtiyarı toprak kabul etmeyecek....ulan zaten hissenin nerdeyse tamamı ya sende ya şirketinde...maliyetimizi çıkarsak defolup gideceğiz hissenden...hissene de şirketine de sana da lanet olsun diyerek seni o çok sevdiğin 3 kuruşluk hisselerinle başbaşa bırakacağız...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tekrar baktım zirve 6.14 değil 6.25 miş...yani ne oldu da 6.25 e gitti ve ne oldu da 3.72 ye geldi...tüm şartlar aynıydı...sahtekar ve hırsız bir yapıyla karşı karşıyayız...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

E-DEVLETTEN SPK'YA BAŞVURU YAPTIM. 100 KISI BASVURSA SPK KABUL ETMEZ ARKADASLAR.

"NET HOLDING'IN 31.12.2021 tarihine kadar şirketin geri aldığı hisselerin %10u aşan kısmının nitelikli yatırımcıya satılması veya sermaye katilmasi gerekiyordu. Bugün şirket KAP'a yaptığı başvuru ile bu sürenin 31.12.2022 ye uzatılmasını talep etti. Bu alenen küçük yatırımcı üzerinde baskı oluşturmak ve zarara uğratmak icin alınmış bir karardır. Buna SPK olarak izin vererek suça ortak olmayacağınızı ümit ediyorum. 2milyar dolarlık şirketi 200milyon dolarda yani degerinin onda birine islem görmesine neden bu baskıdır. Buna LÜTFEN engel olunuz. BU ALENEN SIRKET TARAFINDAN YAPILAN MANIPÜLASYONDUR. BUNA MUSADE EDEMEZSINIZ."

Ben genel kurulda bunu HANDE TIBUKa soracağım. LUTFEN Katılalım arkadaşlar.

TWITTERA AYAGA KALDIRIP BUNA ENGEL OLALIM

#spk #NTHOL ün geri alınan paylarının elden çıkarılma süresinin 31.12.2022 olacak şekilde ikinci defa ek süre verilmesi için yaptığı başvuruyu #kabuletme Küçük yatırımcıyı mağdur edip manipülasyona izin verme. #spkgöreve

5. Eren bey hande hanıma sor benim adıma ben genel kurula katılamıyacam da o sebeple sor diyorum de ki niye ayın 1 i ile 19 u arasında alım yapamıyorsunuz de bilanço dönemi olması neye engel oluyor de birde deki alan nasıl alıyor başkaları Bi dünya alıyor sen niye alamıyorsun de birde aralığın 17 sinden beri 50 milyon lot alacaksınız diye bekleyen ky yı niye kandırdınız de topu topu aldığınız lot geçen 9 ayda 2 750 000 lot hisse almışsınız de 50 milyon alacam deyip ky ya lolipop mu gösterdiniz de bu arada bu hisseyi satanlar yine sizin adamlarınızmı de
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. Birde hisse alımı mı artık elden çıkarılması mı siz ne dirseniz deyin ama 2022 ye kadar uzatılması için başvurmuş hande hanım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. https://www.haber7.com/dunya/haber/3...evreye-giriyor

KKTC'de COVID-19 tedbirleri: "Adapass" sistemi devreye giriyor
    Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) koronavirüs ile mücadele kapsamında, Sağlık Bakanlığının belirlediği işletmelere giriş yapacak kişilerin test ve aşı durumlarını elektronik ortamda sorgulayacak "Adapass" sistemi devreye girecek.

NET HOLDİNG in daha once 2021 sonuna uzatma aldığı geri alım yaptığı payların elden cikarilmasi süresinin tekrar 2022 sonuna uzatma basvurusu alenen MANIPÜLASYONDUR. Bunu bilerek sirket 25 mayisa kadar geri alım yapiyormus gibi davranarak kağıdı 6.25 TL ye taşıdılar. buralardan şirket sahipleri borsa yasaklisi MECNUR COLAKla anlasmali hesaplardan küçük yatırımcıya sattılar ellerinde bulunan hisseleri. Sonrasındada 62 gündür kağıdı düşürüyorlar turizm sezonu harika olmasına ragmen. Sebebi yeni ortaya çıktı. Sadece onlar biliyordu GERI ALIM yapilan hisseler icin uzatma isteyeceklerini. Böylece yüksekten sattıkları hisseleri 3-4TL arasından tekrar yoplamaya basladilar. SPK olarak bu MANIPÜLASYONa dur demek elinizde Hisseleri nitelikli yatırımcıya satamazlarsa sermayeye ekleyebilirler. Bundan sirketin ve KÜÇÜK YATIRIMCININ kaybı olmaz. Sadece Bu manipülasyonu yapan TIBUK AILESININ ve MECNUR COLAKin zarari olur. LUTFEN BU SOYGUNA VE SUÇA ONAY VERMEYINIZ...

E DEVLETTEN 100 KISI YAZSA, SPK DIKKATE ALIYOR!

Sayfa 77/169 İlkİlk ... 2767757677787987127 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •