Sayfa 79/169 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 625 - 632 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Bu hisseyi alma sebeplerimden en önemlisi bu bodrum Milas arsasıydı 10 milyon metre kare boru değil çed raporu olumlu olmuş önünde hiç bir engel kalmamış projesinde hazır olmalı çed raporu onaylandığına göre etap atap yapılacaktır çok lüks villaların inşaatıyla işe başlanacağını tahmin ediyorum dünya zenginlerin ünlülerin satarlar projenin finansmanı böyle sağlanır zaten kazmayı 15 ekime vururlar ayrıca ced raporu altıncı ayın ikisinde çıkmış o tarihten bu yana hisseyi baskılamışlar ayrıca 5 li rakamların üstündeymiş hisse fiyatı artık kim baskıları niye bu haber bu tarihe kadar bekletildi siz düşünün kimse genel kurulun yapıldığı tarihte bu haberin geldiğine inandıramaz beni hem ağa oğlu böyle bişey niye yapsın
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. bodrum projesi

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Bu hisseyi alma sebeplerimden en önemlisi bu bodrum Milas arsasıydı 10 milyon metre kare boru değil çed raporu olumlu olmuş önünde hiç bir engel kalmamış projesinde hazır olmalı çed raporu onaylandığına göre etap atap yapılacaktır çok lüks villaların inşaatıyla işe başlanacağını tahmin ediyorum dünya zenginlerin ünlülerin satarlar projenin finansmanı böyle sağlanır zaten kazmayı 15 ekime vururlar ayrıca ced raporu altıncı ayın ikisinde çıkmış o tarihten bu yana hisseyi baskılamışlar ayrıca 5 li rakamların üstündeymiş hisse fiyatı artık kim baskıları niye bu haber bu tarihe kadar bekletildi siz düşünün kimse genel kurulun yapıldığı tarihte bu haberin geldiğine inandıramaz beni hem ağa oğlu böyle bişey niye yapsın
    arsanın ham hali 1.5 milyr dolar yapıyor.10 senedir beklenen proje.şirket şu anda 300 milyon dolarla değerleniyor.millet daha uyanmadı.

Genel kurula katildim. Hande hanıma bistte kottan çıkıp Londra borsasina kote olma gibi bir planiniz varmi dedim? yok dedi. Ayrica 300 milyon dolara hisseyi toptan satarmisiniz dedim? tabiki olmaz dedi. O zaman bizden niye bu fiyata satmamizi bekliyorsunuz, borsada 300milyon dolara islem görüyoruz dedim. Birde TIBUK ailesi baskiliyor diye imaj oluştu dedim. Tabiki öyle birşey yok dedi. Ama cok bozuldu. Bir dahada konusmadi. yerine yanindaki adam gündem maddelerine devam etti. CET rapurunu agizlarindan kaçırdılar akşamda hemen kap attilar gördüyseniz.

24 Agustos 2021 Salı saat 14de NET HOLDİNG genel kuruluna katıldım. katılım listesinde ismim görülebilir. Orda şirketin 1,5 ay önce alınan ÇED raporunu sümen altı ederek SPK ya bildirmediği ortaya çıktı. İl ticaret temdilcisi olaya bizzat şahittir. Bu hissede TIBUK AILESI alenen manipülasyon yapmaktadir. Sirket tarafından geri alınan hisselerin nitelikli yatırımcıya satımı icin 2021 sonuna kadar süre uzatimi almislardi. Bu arada hiçbir Nitelikli yatırımcıyla görüşmediklerini ifade ettiler. Bu yüzden 2022 sonuna kadar yeni süre uzatımı istediklerini ifade ettiler. SPK bu süre uzatımıni vererek sadece KÜÇÜK YATIRIMCI üzerinde baskı kurmalarına süre vermiş olacaktır.
    Eğer bu süre verilmezse hisseler sermayeye ekleneceği için KÜÇÜK YATIRIMCI korunmuş olacaktır. Bu süre uzatımıni vermeyerek ülkemizin HUKUK DEVLETİ olduğunu lütfen bize gösterin. Bizim mağduriyetlerimizi giderin.
    saygılarımla...

5. Daha önce de belirtmiştim...yüzsüz, kotü niyetli ve samimiyetsiz bir yapı ile yani şrytanlarla danstayız....zararımızı çıkartalım hele bir hisseleri de ßirketleri de arsaları da onların olsun canları cehenneme...ölemesinker....not: denenmiştir bedduam tutar....!

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Daha önce de belirtmiştim...yüzsüz, kotü niyetli ve samimiyetsiz bir yapı ile yani şrytanlarla danstayız....zararımızı çıkartalım hele bir hisseleri de ßirketleri de arsaları da onların olsun canları cehenneme...ölemesinker....not: denenmiştir bedduam tutar....!

Düzgün ve iyi niyetli bir yönetim hissenin tarihindeki en önemli ve 10 yıldır beklenen bir haberi gizleyip de fiyat baskılamaz...

Son düzenleme : hurolg; 26-08-2021 saat: 07:31.

7. Şahsen ben artık yaptığım bu hatadan döneceğim yani bunları gerçek bir holding ve şirket zannedip de aldıığım hisselerini kendimce biraz daha ilk uygun fiyat yükselişinde verip gideceğim ve bir daha bunların otellerinin ya da dükkanlarının önünden bile geçmeyeceğim...

Son düzenleme : hurolg; 26-08-2021 saat: 07:31.

8.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    Şahsen ben artık yaptığım bu hatadan döneceğim yani bunları gerçek bir holding ve şirket zannedip de aldıığım hisselerini kendimce biraz daha ilk uygun fiyat yükselişinde verip gideceğim ve bir daha bunların otellerinin ya da dükkanlarının önünden bile geçmeyeceğim...

E yükselirse tabi...

Sayfa 79/169 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •