Sayfa 82/169 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 649 - 656 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. vallahi ..tanrı tanık tır demek...

ne diyeyim ben de zaman geçince.. bize mi. yoksa başka birine mi geçicek göreceğiz.ne tarafta oldugun önemli..

doğru yerde dogru zaman best forrmül..

ben artık kapasitemin yarısıyla burdayım..daha az stressiz..yada no stres..

hedefleri yukarı revize ettim..

ytd.ytd.ytd.

grafikler bile öle diyor bana göre...

geçmişe bakmadan zero point..ama 0 içine birdaha girmeden...

temennim herkese...

ytd.ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by hurolg Yazıyı Oku
    söz konusu patron kişi ve avanesi benim iş dünyasında görüp tanıdığım gelmiş geçmiş en namuslu en dürüst en haysiyetli en düzgün iş yapan en çok kredibiletisi olan en çok sevilen en en en en en kişisi olduğundan kesinlikle küçük yatırımcılarını düşünür ve mutlaka onların en ama en lehine olan adımlar ne ise onu atarlar....! emin olabilirsiniz.....
    Bende ondan korkuyorum severken öldürecek bizi
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

3. Patron 1.750 000 hisse alımı yapmış 90 gün kaldı sattığınız hisselerin kıymetini bilin
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Sayın klavuz neye 90 gün kaldı

5. 2021 in bitmesine 90 iş günü
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

NTHOL de sirketin geri alınan payların nitelikli yatırımcıya satışının ikinci süre uzatım talebinin reddi kararı dolayısıyla SPK ya teşekkür ediyorum. Bu karar Ülkemizin HUKUK DEVLETI olduğunun ispatıdır.
    Önünde 4 ay süre bulunan şirket yöneticilerinin biz küçük yatırımcıyı mağdur etmeden bu süreci tamamlamaları gerekmektedir.
    24 Agustos Salı 14de katıldığım genel kurulda Şirket yönetim kurulu üyesi ve genel kurul divan başkanı HANDE TIBUK sirketin elindeki malvarlığının yaklaşık 1,5- 2 milyar dolar ettiğini ifade etmişti konuşmasında. Ayrıca buna AĞAOĞLU şirketler grubu ile brüt gelirden %19 pay alınacak olan MILAS projesinden gelecek gelirin dahil olmadığını ifade ettiler. Onunla birlikte malvarlığı yaklaşık 2,5 milyar dolar olan NTHOL ün hisse başı nitelikli yatırımcıya satış fiyatı en az 30-40 TL arasında olmalıdır. Daha önce MEMSA da yaşandığı gibi şirkete yakın olan isimler vasıtasıyla yurt dışında kurulacak olan bir FONA bu hisselerin düşük fiyattan devrine SPK engel olmalıdır.
    Eğer adil bir fiyata FON veya NITELIKLI YATIRIMCI bulunamazsa yapılacak olan bu hisselerin sermayeye eklenmesi işlemide biz küçük yatırımcı lehine bir adım olacaktır.
    Bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğinizi ümit ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

SPK ya bunu hergün gönderirsek öyle katakulle ile hisseleri ucuza satamazlar. seçim sath-ı mahiline girdik. KÜÇÜK YATIRIMCIYI SPK böyle dönemlerde gözetir

Sayfa 82/169 İlkİlk ... 3272808182838492132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •