Sayfa 34/169 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon
Arama sonucu : 1349 madde; 265 - 272 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

Dün besim ve saz ekibine güvenilmez herturlu numara beklenir ve 2 hususu yazmıştım.
    Doğruyu yazınca akillinin biri herhalde şikayette bulunduk yazım silinmiş.
    Bu kadar fon ayiracaksin vede öğün ve bugün hisse hiç almayacaksin olacak ismi ama kumarci patron hissesinde olur
    Bunuda şikayet edip sildirin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,577
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar
    1.bu CEO geçen Bloomberg TV.de bir muzdeden bahsetmişti kısa süre içinde kibrisla ilgili acaba ne olabilir.
    2.peki bunu diyen calemus neden 2 milyona yakın hisseyi sattı bu satış birine virmanmiydi acaba.
    3.bu hisse alım açıklayan şirket neden bugün alım yapmadı
    Karşımızda besim ve saz ekibi var dikkat etmekte fayda var
    Bu arada aykırı ses çıkabilir ben cüzi hissemle bekliyorum hayırlısı
    Sagliklar
     Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Dün besim ve saz ekibine güvenilmez herturlu numara beklenir ve 2 hususu yazmıştım.
    Doğruyu yazınca akillinin biri herhalde şikayette bulunduk yazım silinmiş.
    Bu kadar fon ayiracaksin vede öğün ve bugün hisse hiç almayacaksin olacak ismi ama kumarci patron hissesinde olur
    Bunuda şikayet edip sildirin
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

3. Orlando Magic
    (ve veya )Saz ekibi programı,

2 milyona yakın satış
    Tv ye çıkış
    Kapta Haber,Hissede çıkış
    Vatandaşa çakış
    Kapanış.

Şimdi haftasonu ekibi burdan /cevaben bize çalış

4.  Alıntı Originally Posted by PEHLİVAN Yazıyı Oku

belkide kesişme yakındır

3.34 - 3.99
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5. Dünkü hareketi görünce 2018'de glyho'da yakalandığım geri alım açıklaması aklıma geldi. Çok sevgili(!) kağıt 6 liralara kadar çıkıp oradan serbest düşüşe geçmişti umarım bunda aynı hareketler olmaz bu ralliye uyum sağlar demiştim ama yanıldık adamlar tavandan verdikçe verdi. Kağıdın önceki hareketlerini takip edenler siz ne dersiniz bu duruma?
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6. Geri alınan hisse miktarı çok fazla. Bari bşraz sermaye azaltımı yapsalar. Sermayeyi 450 veya 500 milyona düşürseler iyi olur. Kalanıda ileride satabilirler tekrar.

Bi şirket bu zamanda bi yandan yatırım yapıcam derken diğer yandan neden sermaye azaltımına gitsinki.Parayı nereye yatirsan en az 2 katladığı zamanda neden hisse alsın..Yabancı ağızlarında sürekli,,ortak buldularda o parayla türkiyedenmi çıkacaklar desem 1000 / 1 ihtimal ..sabretmek en mantıklısı..

cuma günü pala 3.96 nakit verip nakit verip her şeyi aldı... malsız çulsuz gezerken gözüm çöplüğe takıldı.. tabelaya yazmış, günlükte 3.44 üzeri güzel,altı üzer.. mal var mı dedim, sıranı bekle dedi.. saat 3.50 3.60 aralığı beklemek için uygun.. haftalıklara baktım beklemeye değer.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 34/169 İlkİlk ... 2432333435364484134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •