Sayfa 164/169 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. dün bir yeren tiyo geldi..

x kaat hemen hemen aynı fiyattan..12,5 ...geciyordum niyetlendim grafik felan .begendim ..hıh dedim bu son kalan mohikanlarıda

buna bindireyim...kafayı bir cevirdim,,,,tavan...yarına kaldık..öbür mohikanlar cok mutlu...kardeslerini..bekliyorlarmış..

kalın sağlıcakla...bol kazançlar...

sayın besim tibuk unutmayın her canlı ölümü tadıcak...

ytd.ytd..

2. Besim Tibuk 6 liraya kadar gerek oğlu gerek şirketin geri alımları ile dolaşımı azaltan alımlar yaptı.Üzerine Mehmet Akdere iyi fiyatlara çekti hisseyi Bodrum arazisi hikayesine inanarak.Fakat eylül de olan olaylardan dolayı malları satmak zorunda kaldı.Kimsenin kimseye kızma hakkı yok.Pandemi de 1.10 olan hisse 16 liraları geçti.Efendim neymiş gayrimenkulleri varmış defter değeri şu kadarmış.Ülke akp den kurtulup aklı selim para politikasına geçtiğinde balon olan varlık fiyatları çökecek.Ankara da yada istanbulda olan 1+1 ev miami de ki bir evden daha pahalı olamaz.Hisse ödedi mi ödedi.Daha fazlasını istemek abesle iştigal.Kimse kızmasın gücenmesin.Suçlu aramamak lazım.Enflasyon var diye hergün yükselen borsa olmaz.Pandemi de alan ihya oldu.Bu kadar basit.50 kuruşa düşecek diyenlere selam olsun.16 lira da vedalaştım.Belki ilerde yine yolumuz düşer.

3. Kardeşim adam kumar oynatıyo onlar için ölüm kalım problem değil adamın yüzüne söylesen sana çık kağıdımdan der başka kağıt al seni zorla mı tutuyorum der bunlar için maneviyatın pek önemi yok acıma duyguları merhametleri olmaz merhameti olmayana sende merhamet etmiyceksin korkmayacaksın.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
    On iki aylık Bilançoyu görelim. Bakalım denetimden geçmiş. Kötü haber dipte gelir.itaraz süresi mevcut Yarın öbür gün hisse satışı haberi spk tarafından ertelenirse fiyatlamayı yakın edelim.. Besim, hande ,kerem üçlüsü nasıl hareket edicek.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Deprem bölgesinden bir kaç insan tanırım Net Holding yatırımcısı, çoğu mağdur oldu.

Tibuk ailesi DEPREM gününde dahi tahtada hisse geri alımı yapmadığı gibi nerdeyse tahtacı hisseyi taban yapacaktı.

Hiç olmadı hisseyi minik bir artıda tutta depremzedeler zararına hisselerini satmasınlar, biz zaten satmıyoruz.

Bu işler kaplumbağa ve köpek sevmekle olmuyor birazda Allahın kulu olan insanı seveceksin.

Oda sana zor zamanda sermaye veren destek olan insanı seveceksin yani küçük yatırımcıyı seveceksin.
    Yatırım Tavsiyesi değildir

Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Deprem bölgesinden bir kaç insan tanırım Net Holding yatırımcısı, çoğu mağdur oldu.

Tibuk ailesi DEPREM gününde dahi tahtada hisse geri alımı yapmadığı gibi nerdeyse tahtacı hisseyi taban yapacaktı.

Hiç olmadı hisseyi minik bir artıda tutta depremzedeler zararına hisselerini satmasınlar, biz zaten satmıyoruz.

Bu işler kaplumbağa ve köpek sevmekle olmuyor birazda Allahın kulu olan insanı seveceksin.

Oda sana zor zamanda sermaye veren destek olan insanı seveceksin yani küçük yatırımcıyı seveceksin.
    Sn.mustafa Dinçel ,
    Sizde bunların karekterini nihayet gördünüz.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar

7. Mustafa bey böyle insanların hiçbir seyden vicdanı sızlamaz acımazlar zerre merhametsizlikten çekinmezler herseyi kendilerinin yönettiklerine inanırlar onlar için kader yoktur adam yatırım yapmış perişan olmuş kafasına sıkmış yatırım yapmış bu yüzden eşinden ayrılmış hiç umursamazlar ben akderenin gittiğine üzülüyorum o varken bunlar rahatsız oluyolardı akdere rahatsız ediyodu lot almak zorunda kalıyolardı şimdi rahatsız eden yok tahtaya kimse bulaşmıyo istedikleri gibi at koşturuyolar şöyle biri musallat olsa böyle efelenemezler şimdilik meydan onların ama onlarda biliyolar ki her gecenin sabahı var bakalım o zaman ne yapicaklar.yazdıklarım kendi düşüncelerim YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
     Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Mustafa bey böyle insanların hiçbir seyden vicdanı sızlamaz acımazlar zerre merhametsizlikten çekinmezler herseyi kendilerinin yönettiklerine inanırlar onlar için kader yoktur adam yatırım yapmış perişan olmuş kafasına sıkmış yatırım yapmış bu yüzden eşinden ayrılmış hiç umursamazlar ben akderenin gittiğine üzülüyorum o varken bunlar rahatsız oluyolardı akdere rahatsız ediyodu lot almak zorunda kalıyolardı şimdi rahatsız eden yok tahtaya kimse bulaşmıyo istedikleri gibi at koşturuyolar şöyle biri musallat olsa böyle efelenemezler şimdilik meydan onların ama onlarda biliyolar ki her gecenin sabahı var bakalım o zaman ne yapicaklar.yazdıklarım kendi düşüncelerim YTD
    Geç oldu ama gerçeği Mustafa beyde gördü.. akdere genel kurulda gudubet handenin yüzüne söyledi ced raporu ve ruhsat alıyorsunuz aylar geçiyor kap atmıyorsunuz diye , kereme satılan mallar kanuna uygun değildir. Önce sermaye azaltımı, yabancı kuruma satis için yetki verdik hikayesi son anda kereme satis .her şeyleri yalan,dolan hisseleri sattın holding ₺₺ girdi niye duruyor
    Kapat borçlarını işlerine gelmiyor. Yoksa kar açıklayacak ....gün gelir devran döner...

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 164/169 İlkİlk ... 64114154162163164165166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •