Sayfa 163/169 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. 1 üye 0 ziyaretci

2. Saat 17.40 ta yine devre keser bu. Çocuk oyuncağına döndü

3. Başka forum sitelerinde okuyorum millet ağzına geleni söylemiş küfür eden bile var yahu böyle bi patrona küfür edilirmi adam sana güncel olmayan defter değerinin bile altında lot veriyo bugün güncellenen değer muhtemelen 25 28 yarı yarıya defter değeri olan piyasada hisse mi kaldı yarın öbür adamı bulsak elini öpsek bunu bize babamız yapmaz diyceksiniz adam iyilik yapıyo fırsat sunuyo avucunuza altın koyuyo nethol gibi hisseyi 14 e veriyo ileride şöyle diyceksiniz bu nethol varya bu nethol 14 liraydı şimdi kaç para oldu vay be diyceksiniz çünkü başka yolu yok onunda piskolojik oynuyo yok başka yolu yoookkk yazdıklarım kendi düşüncelerimdir kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4. erken kesti yanılttı beni , tabana gidiyor

5.  Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    evveeet...hosgeldın mi yürü git..mi diycez..birilerine bilmiyorum...ama bu kaatta zalım bi kaattır sonuçta..

zamanında..soros en büyügü..üstat sonra..patron istemedikce hiç bir şey olmaz..

en fazla gömlek dikerler..dişarda lot kalmadı...kalanıda patron toplayamaz......

mustafa ve digerleri satmadıkca...bide pazarcılar var...cok eğlencez son bölümde...
    30 yıldır hisselerini satmayan Mustafa bundan sonra satarmı bilemem ispartakus kardeşim.

Bildiğim tek şey , Tibuk ailesi adama donunu bile sattırır...

Nede olsa Net Holdingin ana faliyet konusu KUMARHANECİLİK...

6. 11.01.2023 günkü NTHOL hissesinin fiyatı xu100 endeksinin 2450 puanına eştir.Artışlara ayak uyduramamış ama düşüşte sert düşmüştür.

7. Ker em in krip to şirketi vergi veriyor mu ? Yoksa, devletin bazı kurumlarına SPONSOR olması karşılığında, birileri tarafından korunuyor mu?

8. 12.01.2023 tarihli KAP bildirimindeki Milas Projesi ile ilgili bahse konu Yürütmeyi Durdurma Kararının TARİHİ NEDİR ? Cevaba göre, NELER SÖYLENİR NELER !!!

Sayfa 163/169 İlkİlk ... 63113153161162163164165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •