Sayfa 18/169 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 137 - 144 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Rus senatör Konstantin Kosaçev, İranlı nükleer fizikçi Muhsin Fahrizade’nin öldürülmesinin Ortadoğu’da büyük bir savaşın başlamasına neden olabileceğini söyledi.

2. Aynı kelimeler,aynı cümleler hep boş hep boş....
    Foto ya yabakınca ağır abiler....
    Yıllarca bunları okudum,grafiklere bakdım hikaye onlarca grafiklrrine bakınız söylemlerine bakınız boş kafa....
    Nthol birgünbiryerlere gidecek inşallah diyelim..
    Üçkağıtçı bir Goek vardı ahlaksız....öyle güzel yazardı ki.... arcitech eözdemir mdinçel bunlarda çok güzel yazıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by redstone Yazıyı Oku
    Aynı kelimeler,aynı cümleler hep boş hep boş....
    Yıllarca bunları okudum,grafiklere bakdım hikaye onlarca grafiklrrine bakınız söylemlerine bakınız boş kafa....
    Üçkağıtçı bir Goek vardı ahlaksız....öyle güzel yazardı ki.... arcitech eözdemir mdinçel bunlarda çok güzel yazıyorlar
    İmada bulundugun insanlar ad soyad acık yazıyorlar sen hele bi de bilelim sen kimsin adın sanın nedir

4.  Alıntı Originally Posted by redstone Yazıyı Oku
    Bulgaristan kapanmadı 21 Ocak a kadar şimdilik açık
    Eözdemir burada kiç kimseye faydan,şimdiye kadar söylediklerinin hiç biri tutmadı tutmuyor ego tavan fikirletin taban şu onu aldı bu bu bunu aldı çok bilmiş cevaplar...sonuç hep sıfır...Hep Besimm Beycim yılksrdır kaybeden adam profili....
    Bana gelince 2006 dan bu yana nttur,nethol dayım
    Dayanamadım yazdım,eözdemir,mdinçel ,architech.vb.fadasıdız insanlar,eözdemir gerçekten trade yap,
    Besim bey ayaklarını bırak....
    Sana bir Türkçe ögretmeni bulalım önce

5.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/tu...lebilir/601712
    AP nin tavsiye nitelikli aldığı kararda seyahat yok şimdilik abd dende turist geldiği yok sıkıntı yok bizim sektör için birde Bi arkadaş yazmıştı azerbeycanın kktc yi tanıma olasılığı var demişti oda olurda zengin neft işiyle uğraşan azerbeycan lılar gelirse süper olur
    Bir Azeri türküsü
    Men ne kadar ne kadar goca olsamda
    Değerem bin civana Gatığı yemerem yavana
    Koca adam deyip yavana atanlara gelsiin
    Benimle konusma bana ima da bulunma ne sarkastik yazılanı anlıyorsun ne düz yazınca yasın basın kac bilmem koca adam ile ne demek istedigimi anladın sanmıstım anlamamıssın

Tadında bırakalım

6. Ha bir de ben buraya düşüncelerimi yazıorum kimseye söyle yap böyle yap demiorum bir nevi sesli düşünüyorum...

Gelip sizler adına tuşa basayım veya hic ugrasmayalım IBAN verin para yollayayım isterseniz o sekilde mutmain olurmusunuz?

7.  Alıntı Originally Posted by redstone Yazıyı Oku
    Aynı kelimeler,aynı cümleler hep boş hep boş....
    Demek güzel yazan ahlaksız?...
    Nasıl bir his biliyorum. Oda çok geniş ama sığamıyorsun, kapı orada ama çıkamıyorsun, pencere açık ama nefes alamıyorsun. Üstelik bir de ahmaksın forumda yazılanlardan, yazanlardan medet umuyorsun. Bir öncekinde ben çok bile yazmışım, ham halat karalamanın arkası dolu gelmedi... Bence dön o çıktığın çalının arkasına, haddin olmayan laflar da etme...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

8. Insanlar buraya kendince gordugunu ciziyor, kendince inandigini, dusunebildigini paylasiyor. Elestiri sinirlarini asip yikmaya karalamaya, hakarete soyunmussun, bu yuzden yazdiklarin hic bir sey ifade etmez. Sen iyisini "dolu" sunu yaz herkes "fayda" lansin... Gerisi bosa nefes tuketmek...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

Sayfa 18/169 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •