Sayfa 104/169 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 825 - 832 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Besim Tibuk şöyle bir ilan yayınlamış Milas projesi ile ilgili:

Milas Tibuk.jpg

İyi bir ajans ile çalışılmadığı veya çalışıldı ise de teslim edilen işin kontrol edilmediği anlaşılıyor. Holding'den veya Tibuk ailesinden burayı takip edenler varsa diye görüşlerimi paylaşmak istiyorum:

1. Görseldeki yeşillik alanlar çoğunlukla maki. Fakat fotoğraftan adeta ormanmış gibi gözüküyor. Bu fotoğrafı gören herkes, güzelim orman mahvedilecek diye düşünür. Fotoğraf, yazıdan çok daha etkilidir. Şu fotoğrafı koyup istersen %90 değil %99'u korunacak yaz, hiçbir tesiri olmaz. Çok yanlış görsel seçilmiş. Uygun fotoğraf bulunamıyorsa, temsili fotoğraf bile kullanılabilir.

2. Projeye karşı olanların ana argümanı kuş cennetinin zarar göreceği. Metinde "Tarihi alanlar ve Flamingo Yaşam Alanları kurulmuştur" deniyor. "Kurulmuştur" değil "korunmuştur" olmalı. Hatta bu da yetmez, kuş yaşam alanlarının hiç bir suretle zarar görmeyeceği, projenin kuş koruma alanında yer almadığı ve 2009/147/EC sayılı AB kuş direktifine uygun olduğu, ekolojik olarak Avrupa'daki benzer projelerin hepsinden daha duyarlı olduğu özellikle belirtilmeli. Bu konu aşırı önemli. Bu projeyi, gerek bilgi eksikliği gerekse kötü niyetle, kuş meselesi üzerinden vurmaya çalışacaklar. Üzerinde çok titiz çalışılarak dört dörtlük bir metin hazırlanmalı.

Unutmayın, hiçbir alakası olmadığı halde, bu projenin İkizdere vb. bir hikayeye dönmesi kötü niyetli birkaç kampanyaya bakar. Gerekirse en iyi ajanslarla çalışılarak, çok stratejik ve titiz bir çalışma yapılmalı. Gerekli bilgilendirme metinleri, kısa ve öz olmak kaydıyla, proje sahasının etrafına da yerleştirilmeli, zira Bodrum'a giden herkes arabayla proje sahasının önünden geçiyor.

Ağaoğlu tecrübeli olduğu için gerekli önlemleri alıyordur diye düşünüyorum, ama ilanı görünce bazı görüşlerimi buradan paylaşmak istedim.

2. Cumhurbaşkanı kripto paralarla savaş halindeyiz dedi.Madem savaş halindesin btc türk neden milli takımın resmi sponsoru.Adım gibi eminim içlerinden geçiriyorlardır Nthol e nasıl çökeriz yağmalarız diye.Öğrencinin kalacak yurdu kiralayacak evi yok sen 300 milyon dolara abd de ev açıyorsun.Dolar aldı başını gidiyor.Enflasyondan marketler sorumlu.Elektriğe doğalgaza benzine sürekli zam.Ama hedef 2023.Bu kafayla bu borsaya yatırım olur mu.Olmaz.

3. Sevgili Mustafa Dinçel bey sevgili sunny sevgili anadolu kaplanı,sizleri kırdıysam bilmeden özür dilerim.

4. Hic bir sey olmamis olsa bile mutlaka bir seyler olmustur...

YTD...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

5. Bi haber var ama sonumuz hayır olsun
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

6. Yükselsin yeter ki aracı kurumları önemsemem ama bu iki kurum beni hep korkutmuştur.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

7. Son zamanların en yüksek hacmi oluyor Bi önceki tepesinden satış yedi güçlü Bi direnç oluştu orada ky nın gücüyle orası geçilemez geçsede ky kalmaz hissede

8. Bence bugün artık taban olur bu kaldırıp kaldırıp vuruyorlar aşağı yanılıyor olabilirim dikkatli olun

Sayfa 104/169 İlkİlk ... 45494102103104105106114154 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •