Sayfa 35/169 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 273 - 280 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Geri alınan hisse miktarı çok fazla. Bari bşraz sermaye azaltımı yapsalar. Sermayeyi 450 veya 500 milyona düşürseler iyi olur. Kalanıda ileride satabilirler tekrar.
    Geçmişte de bu sermaye azaltımı konusunu tartışmıştık. Hatta o zaman spk'dan ilave süre isteneceginden emindik ve de öyle oldu. Mevzuatı tam bilmiyorum ama 2021 sonunda bitecek ilave süreye bir ilave daha alınabiliyor mu?

Az buz bir rakam değil hissenin 40%'ı geri alınmış durumda. Bunun borsada satılması mümkün değil diye düşünüyorum. Sermayeden GLYHO gibi düşülecekse bu rantı bize de yedirmek isterler mi emin değilim. Yüzde 20 sernaye azaltıp imtiyazlı senetleri kaldırsalar ve yüzde 20 hisseye de yeni bir ortak bulsalar tüm taraflar için win win olur gibi düşünüyorum.

Her şartta şirketin geri aldığı senetleri silmesi bizler için potansiyel bir temettü gibi. Filmin sonunu merak ediyorum. Düşünemediğimiz bir senaryo var mı bilemiyorum. Sanki her ihtimal de bize yarıyor gibi duruyor.

Ytd...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by eoztemir Yazıyı Oku
    Nacizane bir uyarı yapmak isterim;

Şirket ve/veya Besim bey geri alıma devam edeceklerse ki edecekler bunu 3,7 civarı yapmak istemeyeceklerdir, tahta tabi bugün de yukarı yapacak fakat hava bozdugunda da düzeltmeye acık olacaktır...

Sonra burda küfür kıyamet havada uçuşmasın...

Umarım herkesin keyfi morali biraz düzelmiştir...
    Valla pes. Adamlari çözmüşsünüz.

3. Ya kardeşim adamları çözdükleri felan yok almak istedikleri lotu ayırdıkları paraya bölersen zaten ortalama fiyat çıkıyo 3 aşağıdan 5 yukarıdan almaya çalısıcak bişey bildikleri bu endeks kağıdı değil ki sen götürmek istiyosan endeksi umursamazsın bunlar yarin çıkar iyi haber pompalamak için 1 milyon lot daha alıcaz der bakalim yaşayıp görücez meritte 10 bin dolar saçanları ytd

4. "Benim ne moralim bozulacak, halkımızın morali bozulsun" sesleri çınlıyor yine kulaklarda

5.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Geçmişte de bu sermaye azaltımı konusunu tartışmıştık. Hatta o zaman spk'dan ilave süre isteneceginden emindik ve de öyle oldu. Mevzuatı tam bilmiyorum ama 2021 sonunda bitecek ilave süreye bir ilave daha alınabiliyor mu?

Az buz bir rakam değil hissenin 40%'ı geri alınmış durumda. Bunun borsada satılması mümkün değil diye düşünüyorum. Sermayeden GLYHO gibi düşülecekse bu rantı bize de yedirmek isterler mi emin değilim. Yüzde 20 sernaye azaltıp imtiyazlı senetleri kaldırsalar ve yüzde 20 hisseye de yeni bir ortak bulsalar tüm taraflar için win win olur gibi düşünüyorum.

Her şartta şirketin geri aldığı senetleri silmesi bizler için potansiyel bir temettü gibi. Filmin sonunu merak ediyorum. Düşünemediğimiz bir senaryo var mı bilemiyorum. Sanki her ihtimal de bize yarıyor gibi duruyor.

Ytd...

Hocam alıma ilk başladıklarında yüzde 30 civarı bir payları vardı bu payı %40 civarına çıkarttılar. Fiili dolaşımda 158 milyon civarında hisse görünüyor. Geri alım programının açıklandığı 14.08.2018 tarihinden itibaren aldıkları hisse sayısı hakkında bilginiz var mı. İlk açıklandığında max. 100 milyon bütçe ile 50 milyon lot denilmiş yanlış hesaplamadıysam 2018 sonuna kadar 20 milyon civarında payı 1,90-2,30 arasından almışlar
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    Hocam alıma ilk başladıklarında yüzde 30 civarı bir payları vardı bu payı %40 civarına çıkarttılar. Fiili dolaşımda 158 milyon civarında hisse görünüyor. Geri alım programının açıklandığı 14.08.2018 tarihinden itibaren aldıkları hisse sayısı hakkında bilginiz var mı. İlk açıklandığında max. 100 milyon bütçe ile 50 milyon lot denilmiş yanlış hesaplamadıysam 2018 sonuna kadar 20 milyon civarında payı 1,90-2,30 arasından almışlar
    Geçmiş sayfalarda da bir arkadaş ortalama geri alım maliyetini sormuştu. Maalesef elde böyle hazır bir data yok. Eski tarihli kap haberlerinden bir excel çalışması ile bu hesaplanabilir. Bu veriyi çıkartan olursa da kendi adıma şimdiden teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Geçmiş sayfalarda da bir arkadaş ortalama geri alım maliyetini sormuştu. Maalesef elde böyle hazır bir data yok. Eski tarihli kap haberlerinden bir excel çalışması ile bu hesaplanabilir. Bu veriyi çıkartan olursa da kendi adıma şimdiden teşekkür ederim.

akşam oturup ders çalışmak lazım öyleyse teşekkürler
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

8. Kısa hesapla 40 milyon lotu 125 milyona malettiyseler kalan 10 milyon alımıda ortalama 5 liradan alabilirler gibi bir hesapla bu saçma giyattan işlem görmesini hala anlamıyorum. Orlando abinin söylediği müjde diye adlndırdığı bu değildir heralde bakalım ne çıkacak çok merak ediyorum ama geçen son harekette eğer buna yönelikse çok güzel kağıt toplamışlardır yada gerektiğinde alacak iyi para kazandılar

Sayfa 35/169 İlkİlk ... 2533343536374585135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •