Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
Sn metin Oktay hande hanımla bir daha görüşme imkanınız olursa bu ülkede taşınmaz değerleme şirketlerinin olduğunu bunların hertürlü gayrımenkulün taşınmazın arsanın hangi aşamada olursa olsun isterse %99 u tamamlanmış olsun isterse daha hiç başlamamış olsun varlığın değerini tespit edip rapor sunuyorlar şirketler bilançolarında kullansın diye bunu hatırlatın
Sn Kılavuz,

En son cuma günü yatırımcı ilişkilerinden bu konudaki son durumu rica ettim. Bu konunun gündemlerinde olduğunu ve doğru kararı vermek adına bazı kişi ve kurumlarla değerlendirme yaptıklarını belirttiler.

Ben de faaliyet raporunda zaten 19% hakkımız için geçmişte Lotus Değerleme A.S'nin 350 milyon usd civarında bir değer tesbit ettiğini ve sadece bu raporun güncellenmesinin yeteceğini belirttim. Bu sene kur kaynaklı ciddi zararımız olduğunu ve bu sayede özkaynaklardaki erimenin önüne geçileceğini vurguladım.

Eğer söyledikleri doğruysa ve bu konuda bir niyetleri varsa sene sonuna güzel bir sürpriz hazırlayabilirler. Gerçi bu sürpriz gerçekleşse bile hisse hareket etmeyip pd/dd 0.20'de kalırsa da şaşırmam. Pilotun keyfi önemli

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.