Sayfa 125/169 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Bugün gelen spk tebliğine göre sermaye azaltımı halinde çağrı yükümlülüğü kalktı

2. Janti bırak okacha konuşsun ya yorma kafanı kağıt 3.20 ye gelebilir borsada imkansız yoktur ama nasıl geliceği önemli okaça beklesin beklemek bedava 3.20 4.00 lira arası 5000 tane mal alır anca böyle konuşanları zamanı gelince forumda bulamıyosun 0000000 bak 7 tane sıfır var ama başında bir rakam olmayınca bişey ifade etmiyo nethol tipik patron hareketleri ben finale bakarım seve seve gelicek şuan nethol sen bakarken soyunamıyorum diyen kadın gibi takip etme bakma istediği kadar zarar yazsın istediği kadar defter değeri düşsün endekste 1 tane daha bu ayarda kagıt yok bal tutan parmağanı yalar net. YTD

160 Lara gelmiş hissenin 320 kere de gelmesi
    Elbette mümkün.
    Yalnız bu spekler patronun bilgisi olmadan tahtaya girmezler helede borsa kurdu kumarbazin hissesine hiç girmezler kanaatindeyim.
    Gerçekten Akdere varsa bunlar birsekilde
    Anlaşırlar geri planda.
    Mustafa bey patrona övgüler sunuyordu burda bunu tekrar yapsa tepki alacağını biliyor neden yazsinki.
    Sagliklar

4.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Janti bırak okacha konuşsun ya yorma kafanı kağıt 3.20 ye gelebilir borsada imkansız yoktur ama nasıl geliceği önemli okaça beklesin beklemek bedava 3.20 4.00 lira arası 5000 tane mal alır anca böyle konuşanları zamanı gelince forumda bulamıyosun 0000000 bak 7 tane sıfır var ama başında bir rakam olmayınca bişey ifade etmiyo nethol tipik patron hareketleri ben finale bakarım seve seve gelicek şuan nethol sen bakarken soyunamıyorum diyen kadın gibi takip etme bakma istediği kadar zarar yazsın istediği kadar defter değeri düşsün endekste 1 tane daha bu ayarda kagıt yok bal tutan parmağanı yalar net. YTD
    Ben pandemiden beri buradayım haberin yok,doğru sıfırların başında 1 yok 5 var😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂o gün geldiğinde birlikte göreceğiz kaç tane 5.000 lot alacağımı.Akdere döküldüğünde ben toplayacağım malları.

5.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    160 Lara gelmiş hissenin 320 kere de gelmesi
    Elbette mümkün.
    Yalnız bu spekler patronun bilgisi olmadan tahtaya girmezler helede borsa kurdu kumarbazin hissesine hiç girmezler kanaatindeyim.
    Gerçekten Akdere varsa bunlar birsekilde
    Anlaşırlar geri planda.
    Mustafa bey patrona övgüler sunuyordu burda bunu tekrar yapsa tepki alacağını biliyor neden yazsinki.
    Sagliklar
    Tahtannın speği mecnur,tahtanın hırsızı akdere.Buna inanmayan merite baksın.Kör olmak lazım hala da olanlara inanmamak için.Rakı Masası dansöz kızlar ama kafalar nasıl güzel ohh ohh suyundan daaa ohhhh,anlayan anladı.arif olan anlar arif olmayan bakar.

6. Biri yer biri bakar,kıyamet ondan kopar.

7.  Alıntı Originally Posted by Okacha Yazıyı Oku
    Biri yer biri bakar,kıyamet ondan kopar.
    evet..gider yapma zamanı geldi..okacaya..fenerli kardeşime..okaca ne halde bilmiyorum..

ama sen cok iddaa lı konuşuyorsun..benim bu form da 10 senede yazdığımı sen 10 haftada yazdın.

gap diyorsun..3.2..once .4.2 kırılsın...

böyle idaalı yazıyorsan..girelim idaaya ben görmez diyorum..sembolik net hol lotu koyalım sen bet leri oluştur extradan gır gır olu bize.. bakalım..

ytd..ytd..

8. Beni ilgilendirmez fakat gereksiz münakaşalar bunlar...

Tahtayı aşağı sürmeye çalıştıkları ayan beyan ortada, benim gördüğüm dert mal satmak değil dert fiyatla, belki mal almak için daha büyük ihtimalle de yapılacak kısmi satışın fiyatına uygun marj yaratmak için...

Kısmi satış diyorum çünkü bana göre kısmen sermaye de azaltılacak...

Herkesin gördüğüne gelirsek 4,30 civarı destek bölgesi idi ordan ufak bi tepki geldi, 4.28 altı haftalık kapanış 3,70 civarını potaya sokar, 4,46 üzeri haftalık kapanış ise nispeten olumludur...

Tabi Besim bey kendi lotlarının bir kısmını 4,89 dan satmışken şirket lotlarını 4 den satarsa nasıl bir ortam oluşur bilemiyorum baya bi cıngar çıkar heralde...

Nacizane...

Sayfa 125/169 İlkİlk ... 2575115123124125126127135 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •