Sayfa 93/169 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 737 - 744 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Testi kirilmadan onlem almak her zaman iyidir. Karsimizda bir kumarbaz var unutmayin.

2.  Alıntı Originally Posted by eoztemir Yazıyı Oku
    İhtimale binaen suç duyurusunda bulunmak biraz garip değil mi?

Olan biten birşey yok ne yapacaklarını hiçbirimiz bilmiyoruz düşük fiyattan satacaklarından şüphelenip SPK ya tam olarak ne denilecek?

Hele bir görelim ne yapacaklar nasıl yapacaklar...

Belki yeniden değerleme de yapılacak bilmiyoruz henüz...

Böyle şeyler yazınca patron taraftarı diyor insanlar ama mesela yani diyip kazan kaldırmak şahsen benim aklıma pek yatmıyor...
    tam da bu yüzden şirkete de başvurulmalı diye düşünüyorum...önlem ve uyarı amaçlı...

3. Ayın 23 nde ppk toplantısı var tüm piyasada bunun tedirginliği hakim faiz inecek diye Besim de buna oynuyor bence
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    Borsada hisse senedini alarak şirketi fonlamis olmuyoruz.sadece şirkete hissedar oluyoruz sn.ortak kardeşim.
    Epeydir yazmiyordunuz sadık vede mağdur yatırımcı arkadaşım sagliklar dilerim
    Şirketler ilk halka arz yaptığında hisse senetlerini alanlar şirketi fonlamış olur. Şirket bu parayı alıp kendi işlerinde, yatırımlarında vs.. kullanır. Bundan sonraki alımlar ise bu fonlamanın türevleridir. Lafımı cımbızlayıp bağcıyı dövmeye çalışmak hangi eski hıncın sonucu bilemedim. “Sadık ve madur” diye dalga geçmenin kime ne faydası var onu hiç bilemedim, bilmek te istemem açıkçası. Gereksiz yazmıyorum, bir daha görüşmemek ve yazışmamak üzere… burada yazan arkadaşlara faydası olacak şeyler paylaşılmalı…

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

5. 13/09/2021 - 13/09/2021 tarihinde NET HOLDİNG A.Ş. payları ile ilgili olarak 4,89 - 4,89 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal tutarlı alış işlemi ve/veya 6.100.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte NET HOLDİNG A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 13/09/2021 tarihi itibariyle %32,16 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

6. Baski.. Baski.. Baski.. Kayyum atansa cok daha iyi. Kumarbazin hakkindan anca devlet gelir...

7.  Alıntı Originally Posted by Jantijan Yazıyı Oku
    Baski.. Baski.. Baski.. Kayyum atansa cok daha iyi. Kumarbazin hakkindan anca devlet gelir...
    4,89 fiyat ile QNB üzerinden satış oldu
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

8. Baba oğula 4,89 dan satıyor sayın spek al az yukarı 27 dk kimleri döktün Allah bilir

Sayfa 93/169 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •