Sayfa 1/169 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1 - 8 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,614

NTHOL - Net Holding

NTHOL - Net Holding

Yeni başlık hayırlı olsun ..

Eski başlık burada
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

2. O 10 yıl sonra sattığım hisse Bi arkadaş tavsiyesiydi o sebeple tövbe ettim kimsenin aklıyla hareket etmiyorum bu arada yeni sayfa hayırlı olsun
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Yeni sayfa hayırlı olsun. Umarım hisse de yeni, temiz bir sayfa açmak ister.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Üçgenin kırılacağı yer çok önemli sıkışma sanki bir kaç gün daha devam edecek gibi. Hizmet sektörü NTHOL hariç aşı haberleri ile baya mesafe kat etti. Bir kaç olumlu haber ile üçgeni yukarı kırıp 3,70 i hacimli aşarsak sonrası yeni bir dünya. 3.70 deki direnç ise bölüm sonu canavarı gibi. Umarım hakkımızda hayırlısı olur,,,

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

5. Keşke pc de oyun sonu canavarını öldürmek kadar kolay olsaydı netholün yükselmesi bakın bakalım endekste varmı netholün patronu gibi 1 tane daha patron yokk söylencek çok sey var aslında ama sonra karakola ifade vermeye çağrıyolar aslında haklısın ama haksız duruma düşüyosun hani derler ya sözüm meclisten dışarı genel evde çalışan bir kadına orda çalıştığını bildiğin halde o sözcüğü kullanamazsın suç sayıl o misal düşünün hava limanında bütün uçakların uçuş saatleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş ama sizin uçağınız rotar yapıyo hava şartları iyi uçakta problem yok mürettebat sorunsuz neden uçamıyoruz diye soruyosunuz görevli pilotun keyfi gelmedi diye cevap veriyo ne yapardınız çıldırırdınız bu da onun gibi bişey biz hala limanda bekliyoruz bidaha bu havayoluyla uçarmısın?YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Keşke pc de oyun sonu canavarını öldürmek kadar kolay olsaydı netholün yükselmesi bakın bakalım endekste varmı netholün patronu gibi 1 tane daha patron yokk söylencek çok sey var aslında ama sonra karakola ifade vermeye çağrıyolar aslında haklısın ama haksız duruma düşüyosun hani derler ya sözüm meclisten dışarı genel evde çalışan bir kadına orda çalıştığını bildiğin halde o sözcüğü kullanamazsın suç sayıl o misal düşünün hava limanında bütün uçakların uçuş saatleri sorunsuz bir şekilde gerçekleşmiş ama sizin uçağınız rotar yapıyo hava şartları iyi uçakta problem yok mürettebat sorunsuz neden uçamıyoruz diye soruyosunuz görevli pilotun keyfi gelmedi diye cevap veriyo ne yapardınız çıldırırdınız bu da onun gibi bişey biz hala limanda bekliyoruz bidaha bu havayoluyla uçarmısın?YTD
    Bu sitemler haklı ama şimdi bu pilotun keyfi daha gelmedi diye başka uçağa geçelim desek diğer tüm uçaklar havalandı. Onlara tutunalım derken 3000 feetten çakılma riski var. Burada en azından düşsek düşsek uçak taxi iken düşeriz. Yani mecbur pilotun keyfini bekleyeceğiz ama beklerken de kadere razı olarak değil tabi, proaktif olarak beklemek lazım. Arada pilotu taciz edicez hadi kalk diye, şikayeti uçuş ekibine ileticez. Baktık hala yanıt yok kuleye, hatta ulaştırma bakanlığına veya daha üstüne ulaşmaya çalışıcaz. Ağlamayana meme yok bu yolculukta...

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Endex tarihi rekor fiyatlarda Banka banka diyenler vardı son 17 günde garan %50 yükselmiş biz tepki vermemişiz asil bir atın koşmak yerine toynağıyla toprağı dövmesi gibi biz doğal olarak koşmasını bekliyoruz tabi

8. Sn metin Oktay hande hanımla bir daha görüşme imkanınız olursa bu ülkede taşınmaz değerleme şirketlerinin olduğunu bunların hertürlü gayrımenkulün taşınmazın arsanın hangi aşamada olursa olsun isterse %99 u tamamlanmış olsun isterse daha hiç başlamamış olsun varlığın değerini tespit edip rapor sunuyorlar şirketler bilançolarında kullansın diye bunu hatırlatın

Sayfa 1/169 1231151101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •