Sayfa 47/169 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 369 - 376 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. başın sağ olsun...

inş suclular bulunur..

2. Çok üzücü bir durum. dilerim hayatta kalan bir an önce sağlığına kavuşur.

3. değerli ortaklar, bilanço beklentileriniz ne yönde acaba. dövizdeki düşüş ne kadar etki edebilir, nthol fiyatının artması geri alınan hisseler dolayısıyla bilançoya artı katkı yapar mı ?
    hissedeki ani yukarı aşağı hareketler yatırımcı tedirgin etmek amaçlı diye düşünüyorum. sert yukarı hareket edecek hisselerde bu tür oluşumları çok görmüştüm. bunda da bir hazırlık var gibi. az bir miktarla başladım. düştükçe kenara atayım diyorum. hızlı hareket edip bizi malsız bırakır mı yoksa yıllar süren suskunluk daha da artar mı ?
    özellikle bilanço bize yön verebilir diye düşünüyorum. dövizdeki oynaklık uzunca bir süre yataya saracak gibi. döviz pozisyonundaki eksi etki bu şekilde pozitife dönebilir.
    siz değerli yatırımcıların fikirlerine ihtiyaç duyuyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    Ne kottan çıkması kardeşim milleti panikletip zarar etiriyorsunuz vebali büyük olur. Bişey biliyorsanız deliliyle yazın boş boş konuşup milleti panikletip vebal almayın.
    Sn;susam kotdan çıkmak bizim için en faydalı olacak ihtimallerin başında geliyor ,neden tedirgin olduğunuzu anlamak da zorluk çekiyorum...!

5.  Alıntı Originally Posted by Yen Yazıyı Oku
    Sn;susam kotdan çıkmak bizim için en faydalı olacak ihtimallerin başında geliyor ,neden tedirgin olduğunuzu anlamak da zorluk çekiyorum...!
    Kot dan çıkmak için hisselerin %98'ini toplamak zorunda sonrasında kot dan çıkmak istediğini açıklayacak yani borsada sadece %2 hisse kalacak o zaman hissenin gideceği yerleri düşünebiliyor musunuz sonrasında şirketin değerlemesini (güncel olarak ve bodrum arazisinin de değerlemeye girecek şekilde) yapacak geriye doğru ağırlıklı ortalama fiyatlar da baz alınarak en yüksek çıkan değerden %2 yi de almak için bizlere teklif de bulunacak işte o zaman hak ettiğimiz gerçek fiyatlardan hissemizi vereceğiz, burada korkulacak ne var anlamadım her şey biz ortakların lehine olacak...!

6. Kargalık bir durum var teknik ileri avlamakta olabilir ama daha çok kara Kargalık bir durum
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Kargalık bir durum var teknik ileri avlamakta olabilir ama daha çok kara Kargalık bir durum
    ?

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 47/169 İlkİlk ... 3745464748495797147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •