Sayfa 159/169 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Ulan kaç senedir 2 3 tavan yaptın mı ki 2 3 taban yapıyosun biz burdan 100 tl den de çıksak kazandığımız paranın hayrını göremeyiz şirketin en büyük geliri kumardan kumar oynatan adamdan merhamet bekliyoruz kumar oynatan adam yatırımcısına merhamet edermi sizde merhametsize merhamet etmeyin satmayin kıvransin böyle götürücekmi yukarı götürmiycekmi görücez YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
    Dün böyle kapamış.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Dün böyle kapamış.

malları süpürmüş birileri..

ytd..ytd

4. Alislardaki milyon lotlar midemi bulandirdi acikcasi. Kredili islem yasagi gelmis cuma aksami. Hayirlisi artik.

5. Her kademeye yazılan milyonlarca lot mal satılması için yazıldı.Bu hafta 7 milyon mal satıldı.18 milyon lot alış yazacaksın ve tavana kadar 1 milyon lot bekleyecek ve artı kapanmayacak.Tamamen blöf ve mal satma amaçlı.Tahtaya alıcı çekmek için yapılan bir hamle.Atın oyuncusu diğer hisselerde ağır darbe aldı.Bu durumu ahlatçı yatırımın sahibi de ifşa etti.Hayırlı olmadı nethol açısından.Benim görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
     Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    Her kademeye yazılan milyonlarca lot mal satılması için yazıldı.Bu hafta 7 milyon mal satıldı.18 milyon lot alış yazacaksın ve tavana kadar 1 milyon lot bekleyecek ve artı kapanmayacak.Tamamen blöf ve mal satma amaçlı.Tahtaya alıcı çekmek için yapılan bir hamle.Atın oyuncusu diğer hisselerde ağır darbe aldı.Bu durumu ahlatçı yatırımın sahibi de ifşa etti.Hayırlı olmadı nethol açısından.Benim görüşümdür yatırım tavsiyesi değildir.
    Bunu bilemeyiz belki de oyuncuya ver yürü git diye mal yazdılar..neyse yarını görelim. Oyuncu değil Besim önemli biri gider biri gelir Besim ne derse o gerisi lafı güzaf.

7.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bunu bilemeyiz belki de oyuncuya ver yürü git diye mal yazdılar..neyse yarını görelim. Oyuncu değil Besim önemli biri gider biri gelir Besim ne derse o gerisi lafı güzaf.

Ben sizin gibi düşünmüyorum sevgili carkos.Oyuncu olmadan Besim Tibuk parmağını oynatmaz bu hissede.Dedehayır kahraman ve diğer oyuncuların oyuncağı olur.Besim Tibuk ucuz almak ister.Kabul edelim yada etmeylim akdere büyük yara aldı.Bugün ki tablo ortada.Nethol için hayırlı olmadı.Mal satabilmek için cuma günü kademelere milyon yazdılar.

Mehmet Akdere bugün de satıyor anlaşılan!!!

Sayfa 159/169 İlkİlk ... 59109149157158159160161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •