Sayfa 168/169 İlkİlk ... 68118158166167168169 SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Saçmalık bile komik kalıyor ne olmuş ki bukadar zarar gösteriliyor

2.  Alıntı Originally Posted by Redd Yazıyı Oku
    Saçmalık bile komik kalıyor ne olmuş ki bukadar zarar gösteriliyor
    vergi dairesine

3. Güzel haberlermi gelecek %7.99..😂

4. kağıt...ne kağıt be...şunu merak ediyorum bugün itibariyle...

nereye gidebilr..fikir jimnastiği yaptım..

dolar bazı felan..fosil oldugumdan..

acaba benim gibi jimnastikci varmı..yada ben son mohikanmıyım

ytd ytd yi de yazalım..sakata gelmiyelim..

5. bugün de özün yaz özün oyna..

kimseler yok burda da kagıtda birileri var..

mustafa kardes sen ne dersin..

var mı bi durumlar

ytd..ytd..

Yatırımcı ne kadar perişan edildi ise kimse yok formda. Olacağı bu. Tipik bir patron hissesi

2011 yılında Ağaoğlu ile Milas projesi yapacak diye almıştım. Bir yıl tuttum. Nasıl bir yatırımcı düşmanı olduğunu anlayıp sattım. Ozaman net tura bedelli yaptı.o parayla net holü borsadan topladı. Sonra bedelli fiyatı ile son altı aylık borsa fiyatı ortalamaaı ile net türü net hole kattı. Şeytanın aklına gelmez, Allah'tan korkar, . 12 yıl oldu hala milas projesi de boş. Birde 2011 de iken dolar olarak 1990 yılı fiyatı ile borsada işlem görüyordu. Bu durum yine değişmedi, sanırım. Borsada küçük yatırımcı uzun vadede yamultuluyor, tipik bir örnek. Adam birde parti kurup ülke yönetmeye aday oldu ya. Kazayla birde yönetseydi ne olurdu acaba?

1990 yılında halka arz edilirken alsan ve tutsan 33 yılda kocaman bir sıfır. Dolar olarak yatırdığını alırsın. 33 yıl önceki dolara enflasyon hesabı yaparsan ,mesela altın alsan ozaman dolar olarak 10 kat getirin olurdu. Bu yatırımcı düşmanında yatırdığı parayı ancak almışsın. O yıl ankara mamak çöplüğüne yatırım yapsan,çöp dagını satın alsan , kokudan giremediğin çöplük bugün doğal gaz çıkan, bu gazla ısınan serada hıyar yetişen bir yer, net Holden fazla kazanırdın. Ya halka arzda bu adamlar turizim beldelerinde otelleri, arsaları arz etmediler mi? Kimsenin turizmden haberi olmadığı zamanlar, antalyanın sahillerinin bataklık olduğu, para etmediği zamanlar. Çöplük bile para ederken bu turizim beldeleri neden hala halka arz fiyatı yada ona yakın işlem görür.? Bunlar birde ülkeyi yönetmeye talip oldu ya, Allah korumuş memleketi.

Sayfa 168/169 İlkİlk ... 68118158166167168169 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •