Sayfa 91/169 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 721 - 728 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Sunny Yazıyı Oku
    Arkadaşlar günaydın,yukarıda yazan yazıyı spk ve cimere gönderin,çok büyük örgütlenme var uyanış başladı.Lütfen dikkate alıp yazıyı gönderin.40 a yakın başvuru oldu.İşin içinde büyük bireysel yatırımcılar var.Kurumsal yatırımcılarda yakında dahil olacak.Şimdiden teşekkür ederim.
    Tesekkurler Sunny, Ben de gonderdim,.. 7 yildir yatirimcisiyim, birikimlerimle bu yolla sirketi fonluyorum, bildiginiz hamallik, ama sanki onlarinki para, bizimki cakil tasi. Borsadan hissesini alanlar dusman,.. pisman ettirip zararina elinden alinmasi gereken kisileriz bizler. Zerre kadar kucuk yatirimcilarini dusundukleri yok. Bir suru yalan dolan,.. kapali kapilar arkasinda gizli kapakli isler... Bir sekilde hissesinin yukselmesini istemiyor,.. isine gelmiyor... Biz bunlarin eline kalirsak elimizdekini avucumuzdakini alacaklar, ya da baska turlu bir katakulli cevirip bizi donumuzla sokaga birakacaklar... Artik yeter, inceldigi yerden kopsun. Elimdeki lotlari da yakmaya hazirim. Guvenip paramizi yatirdigimiz insanlar birakin bizlere sahip cikmayi, cebimizdekileri de almaya calisiyor. Belki SPK ve CIMER bizlere sahip cikar... e-devletten girip basvurunuzu yapin. Degerleme mi yaptiracaklar, inceleme yapip kayyum mu atayacaklar, ne olacaksa olsun. Baska turlu basvurular da olursa yine yaparim...

Selamlar herkese...
    Akıl, akıl olduğundandır ki işlerin sonunu görür; sonu görmeyen akıl, nefis kesilir.

2. Tantana başladı artık Bodrum arazisi ile ilgili...

Sermaye düşmanları kesim iş başında...

https://clips.medyatakip.com/pm/clip...qJ6CbyVQAEL48w

https://clips.medyatakip.com/pm/clip...89nF90ylQq2vaM

3.  Alıntı Originally Posted by Mustafa Dinçel Yazıyı Oku
    Tantana başladı artık Bodrum arazisi ile ilgili...

Sermaye düşmanları kesim iş başında...

https://clips.medyatakip.com/pm/clip...qJ6CbyVQAEL48w
    https://clips.medyatakip.com/pm/clip...89nF90ylQq2vaM
    Mustafa bey,bölge belediyeleri koyu chp li.zaten ağaoğluna karşı bir tavırda var.Ama tibuk ailesi de sermaye düşmanı,küçük büyük demeden yatırımcıları mağdur eden bir anlayışları var.Al birini vur ötekine.Defter değerine bile gelememiş bir hisse,sürekli büyüyen yapı,hisse üzerinde baskı,kayıtdışı gelirle şirketi ele geçirme.Yatırımcılar örgütleniyor,umarım hak yerini bulur.

4. Yatırımcı ilişleri diyor ki istediğim fiyata satarım.tebliğ diyor ki maliyet ve üzerine satarsın.Yatırımcı diyor ki yüzde 40 hisseyi kafana göre satamazsın.Değerinden ve üzerinden satarsın.İmza yetkilerini kaybetmek istiyorsanız örtülü sermaye aktarımı yapmak istiyorsanız buyrun satın.şirket eninde sonunda devletleşir.DENEMESİ BEDAVA…

5. Hisselerini satan sattı,kalan yatırımcılar aklı başında ve gerçek manada yatırım yapan ve bu yatırıma inanan insanlar,Yıllardan beri insanlar yatırımlarının değerini görmek istiyor.eğer ki yönetim bu hissedarları ber taraf etmeye kalkacak bir hareketin içerinde olursa bedelini ağır öder.

6. Bölge belediyesi bu işe karışmıyor biri belediye başkanına haber versin anca proje dışına çıkılırsa belki o da il çevre ve şehircilik müdürlüğünden onaylı olursa ona da karışamaz ayrıca
    https://www.google.com/amp/s/www.soz...u-6278787/amp/ bu işlere odaklansın belediye personelini düzün yapması için çalışsın işini hakkıyla yapsın yeter
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

7. Bir yıl önce felan yazmıştım ali ağaoğlu bu şirketin tüm hissesini alsın demiştim hala aynı görüşeyim alsın 200 küsür milyon hisseyi ardından her gün Bi açıklama göndersin 50 kamyon 20 eskavatör 10 dozer 10 loder şantiyeye doğru veya yeni kurulacak turizm kentine doğru yola çıktık diye ardından her Allahın günü şantiye defterini iş cetvelini basına açsın yapılan işi çalışan personeli paylaşsın yeter hissenin nereye gideceğini siz tahmin edin artık yok olmadı biz ky lar bir fon kuralım patronu hoplatma fonu hisselerin tamamına talip olalım
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

8. Bu şirket amerikan borsasında işlem görse devlet şirketin bu pozisyonda bu fiyatı için şirketi incelemeye 30 tane adam gönderir.Açıkça söylemek gerekirse ben bizimkilere çok güvenmek istemiyorum bunlar yıllardan beri emdi tüketti dede şuan hesap kitaptadır ne yapsam neyi nereye koysam allem etsem kullem etsem nasıl yapsam da durumu lehime çevirsem diyodur.Bu genel kurula gitmedim ama bu kurul yatırımcı için güzel geçmiş şirketin lama cimi yapmadan senelerdir yatırım yapıp bekleyen yatırımcının hakkını vermesi gerekiyo gerçi bunlar kayserili gibi para istesen can mı bu çıkartıp veriyim der herkes nasibinde ne varsa ondan fazlasını yiyemez ama hakkını hakkımızıda arıycaz YTD

Sayfa 91/169 İlkİlk ... 41818990919293101141 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •