Sayfa 46/169 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon
Arama sonucu : 1351 madde; 361 - 368 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. Ortaköylü İsmail

2. Şu forumda geyik çevirmeyip mantıklı, tutarlı yorum yapan birkaç kişiden biri eoztemir, ona bile saldırıyorsunuz. Görüşleri doğrudur, yanlıştır, katılırsınız, katılmazsınız o ayrı mesele. Palavracı vs. ne biçim bir üslup.

3. Hisse düşerken yada yataydayken muhabbet gırla, çıkarken şşşşttt sessiz aman 🧿 değmesin mi.. Yokmu analiz hedef ?...20-30 olurmu METUR bile oldu.. Merit olmuş 160-170.. Nasıl bişey bu petrokent 1600-1700 .. Kim alıp nasıl götürüyor bu kağıtları.. ?

4.  Alıntı Originally Posted by Redd Yazıyı Oku
    Hisse düşerken yada yataydayken muhabbet gırla, çıkarken şşşşttt sessiz aman değmesin mi.. Yokmu analiz hedef ?...20-30 olurmu METUR bile oldu.. Merit olmuş 160-170.. Nasıl bişey bu petrokent 1600-1700 .. Kim alıp nasıl götürüyor bu kağıtları.. ?
    Yukarıda ben naçizane grafiģimden gördüğümü paykaßmıştım. Tekrar buraya alıntılayayım sizin için. Tabi bu çok kısa vade için bir öngörü...

......Sağ bacak da 3.99 a gelince en üstteki o küçük çanak oluşumu tamamlandı...3.34 - 3.99 arası...Katlamaya giderse hedefi ilk etapta 3.99+0.65=4.64 olması gerek...Bakalım değerli hisseden hazetmeyen malum ruh hastaları müdahil olup tekniği bozacaklar mı yoksa bu sefer karışmayacaklar mı izleyip göreceğiz...

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. .. Ntholculer bu halay sıze gelsin..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

6.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    .. Ntholculer bu halay sıze gelsin..
    son bir saatte ne olmuş böyle yaklaşık 30 kademe geri gelmiş
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir. Bu işi bilsem sürekli kaybetmem

7.  Alıntı Originally Posted by pharnakia Yazıyı Oku
    son bir saatte ne olmuş böyle yaklaşık 30 kademe geri gelmiş
    Öyle dostum ama bu hareketler hiç yabancı değil..!!

Korkulması gereken birşey yok, tahta daha yeni başladı bana göre..!!!

Ağam aşağı ve yukarı sert hareketleri seviyor..!!!

Ortası yok..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Oğlun güder,hatun sağarsa koyun olur...Türk atasözü

Sayfa 46/169 İlkİlk ... 3644454647485696146 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •